https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 178
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1786117
15622
336
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, néhány felvágatlan lappal.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1785191
15623
336
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kútvölgyi Mihály-Viga Gyula-Viszóczky Ilona: Matyóföld rózsái Bp., 2006. Timp kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
Starting price:
2 000 HUF
1713163
15624
336
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Cumania 8. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Évkönyve. Szerk.: Dr. Bánszky Pál-Dr. Sztrinkó István. Kecskemét, 1984, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 602 p. Kiadói papírkötés. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1720132
15628
336
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A 300 éves Soproni Szentbenedekrendi Sz. Asztrik Kat. Gimnázium jubileumi értesítője az 1935/1936. iskolai évről. Közli: Sziklai Jenő. Sopron, 1936, Székely és társa. Kiadói papírkötés, egy-két ceruzás aláhúzással.
The item is not available
1751257
15629
336
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Ezerszínű Magyarország sorozat 6 kötete:
Szombathy Viktor: Az Északi hegyek ölelésében.
Varga Domokos: Aranyhomok
Lázár István: S középen ott a Velencei-tó...
Csák Gyula: Vadregényes Pusztaság.
Csányi László: Bejártam Tolnát-Baranyát.
Tüskés Tibor: A nyugati kapu.
Bp.,1979-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1719158
15630
336
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Nagy Sándor: Hajdúhadház története. Debrecen, 1992, Piremon. Két kihajtható térkép-melléklettel, és 3 egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés. Reprint.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1719607
15632
336
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. hn., 1988, Castor és Pollux. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1719260
15633
336
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2005, Better. Harmadik, megújított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon hiánnyal.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1719375
15634
336
0
900
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Jakab István László: Bicske története. Bicske, 1969, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdagon illusztrálva. Megjelent 3000 példányban.
The item is not available
1719403
15635
336
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Rácz Imre: Arló, Borsodszentgyörgy, Járdánháza, Hódoscsépány története egyházi levéltári források tükrében. Miskolc, 1991, Borsodi Nyomda, 427 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1720903
15636
336
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Cholnoky Jenő: Amerika. A föld és népei. I. kötet. Bp.,1917, Franklin-Társulat, VI+768 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
The item is not available
1788338
15639
336
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bradford Washburn: Vakáció az Alpesekben. A szerző rajzaival. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment