Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 76

ifj. Szlávics László (1959-) 1987. Aradi vértanúk I.-XIII. vörösréz sorozat az aradi vértanúk portréjával (13xklf), dísztartóban, dísztokban, a 26. honvédzászlóalj 5. századának sérült viaszpecsétjével (39-40mm) T:1
30592.

ifj. Szlávics László (1959-) 1987. "Aradi vértanúk I.-XIII." vörösréz sorozat az aradi vértanúk portréjával (13xklf), dísztartóban, dísztokban, a 26. honvédzászlóalj 5. századának sérült viaszpecsétjével (39-40mm) T:1

18 000 HUF
48,65
52,94
ifj. Szlávics László (1959-) 1991. II. Rákóczi Ferenc kétoldalasoldalas Cu emlékérem (40,5mm) T:1-
30593.

ifj. Szlávics László (1959-) 1991. "II. Rákóczi Ferenc" kétoldalasoldalas Cu emlékérem (40,5mm) T:1-

1 800 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) 1991. Széchenyi István / Születése 200. évfordulójára kétoldalasoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
30594.

ifj. Szlávics László (1959-) 1991. "Széchenyi István / Születése 200. évfordulójára" kétoldalasoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-

1 800 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) DN Kossuth Lajos / Emlékül a Magyar Honvédségtől kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
30595.

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Kossuth Lajos / Emlékül a Magyar Honvédségtől " kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-

1 800 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) DN Zrínyi Miklós egyoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
30596.

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-

1 800 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 Br díjérem, LUDVIG gyártói jelzéssel (40,5mm) T:2 patina
30597.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907" Br díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40,5mm) T:2 patina

1 000 HUF
Tőrös Gábor (1934-) DN Bethlen Gábor 1580-1629 Br emlékplakett (137mm) T:2 ph.
30598.

Tőrös Gábor (1934-) DN "Bethlen Gábor 1580-1629" Br emlékplakett (137mm) T:2 ph.

5 000 HUF
Varga Oszkár (1888-1955) ~1930-1940. A magyar kivitel fejlesztéséért M. K. Külkereskedelmi Hivatal Br plakett (2x) (70mm) T:2
30599.

Varga Oszkár (1888-1955) ~1930-1940. "A magyar kivitel fejlesztéséért M. K. Külkereskedelmi Hivatal" Br plakett (2x) (70mm) T:2

1 000 HUF
Ifj. Vastagh György (1868-1946) 1911. Erzsébet királyné - Magyarország védő angyala / Drezdai Egészségügyi Világkiállítás - A Magyar Állam Pavillonja Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina Hungary 1911. Queen Elisabeth - Protector angel of Hungary / International Hygiene Exhibition in Dresden commemorative Br medallion. Sign: György Vastagh (60mm) C:XF small patina HP 6364.
30600.

Ifj. Vastagh György (1868-1946) 1911. "Erzsébet királyné - Magyarország védő angyala / Drezdai Egészségügyi Világkiállítás - A Magyar Állam Pavillonja" Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina Hungary 1911. "Queen Elisabeth - Protector angel of Hungary / International Hygiene Exhibition in Dresden" commemorative Br medallion. Sign: György Vastagh (60mm) C:XF small patina HP 6364.

6 000 HUF
Vágó Dezső (1882-1945) 1911. József főherceg / Nemzetközi Vas- és Gépipari Újdonságok és Szabadalmak Kiállítása Budapest 1911 kétoldalas Br plakett (58,5x65,5mm) T:1-
30601.

Vágó Dezső (1882-1945) 1911. "József főherceg / Nemzetközi Vas- és Gépipari Újdonságok és Szabadalmak Kiállítása Budapest 1911" kétoldalas Br plakett (58,5x65,5mm) T:1-

6 500 HUF
17,57
19,12
10
1867. Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland Br emlékérem (39mm) T:2 ly. 1867. For opening of Parliament in 1865 Br medallion (39mm) C:XF hole
30602.

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2 ly. 1867. "For opening of Parliament in 1865" Br medallion (39mm) C:XF hole

4 400 HUF
11,89
12,94
1885. Emlékérem a budapesti országos kiállításra Br emlékérem RUDOLF TRÓNÖRÖKÖS A KIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / AZ 1885-IKI BUDAPESTI ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS EMLÉK ÉRME, Knopp és Steiner Budapesten gyártói jelzéssel (37,5mm) T:2 ph., patina, szennyeződés
30603.

1885. "Emlékérem a budapesti országos kiállításra" Br emlékérem "RUDOLF TRÓNÖRÖKÖS A KIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / AZ 1885-IKI BUDAPESTI ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS EMLÉK ÉRME", "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (37,5mm) T:2 ph., patina, szennyeződés

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF