1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" fém levente plakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel, mellette miniatűr gomblyukjelvénnyel. Szign.: MASEFSZKY (69x51mm) T:2
Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" metal Levente plaque, on the back with makers mark "LUDVIG", also with miniature badge. Sign.: MASEFSZKY (69x51mm) C:XF
Sallay 211/b.
1946. "A Magyar Köztársasági Érdemérem bronz fokozata" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:1-
Hungary 1946. "Merit Medal of the Hungarian Republic, Bronze Grade" Br decoration with ribbon, in original case C:AU
NMK 495.
1950. "A Kossuth-érdemrend II. osztálya" aranyozott és zománcozott Ag csillag, hátoldalán 1948-as dátum, mellette szalagsávon aranyozott miniatűr + 1947. "Magyar Szabadság Érdemrend ezüst fokozata" Ag kitüntetés mellszalagon, hátoldalán 1946-os dátum; ezek együtt "Rákosi-címeres dísztokban T:1-,2 kis zománchiány, kopott aranyozás a csillagon
Hungary 1950. "Kossuth Order, 2nd Class" gold plated and enamelled Ag star, 1948 date on reverse, with gold plated miniature on service ribbon + 1947. "Order of Merit of Hungarian Freedom, Silver Grade" Ag decoration with ribbon, 1946 date on reverse; all these on case with "Rákosi coat of arms" C:AU,XF small enamell missing, gold plating worn on star
NMK 522; 482.