Number of items: 369

Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 279 p. Számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső borítón hosszanti töréssel.
18663.

3 000 HUF
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
18664.

1 000 HUF
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. A Magyar Szemle Könyvei IV. kötet. Bp.,1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
18665.

1 000 HUF
Arany János összes balladái Zichy Mihály rajzaival. Bolond Istók. Beöthy Zsolt, Voinovich Géza tanulmányai. Arany János halálának ötvenéves fordulójára. Bp., 1932, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete,190+2 p.+4 t. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos lapszélekkel.
18666.

1 600 HUF
Emerson Ralph Waldo: Az emberi szellem képviselői. Fordította: Szász Károly. Bp.,1894, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
18667.

1 800 HUF
Gyulai Pál: Bírálatok. 1861-1903. Bp.,1911, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal.
18669.

1 200 HUF
Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítókkal, némelyik kötet kissé laza fűzéssel, egy-két gerincen kisebb sérülésekkel, a XVIII. kötet gerince kissé sérült, javított.
18671.

10 000 HUF
27,03
29,41
18673.

1 000 HUF
18674.

1 000 HUF
Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska avagy Burattino kalandjai. Fordította: Kerekes Elza. A versbetéteket Sándor László fordította. Róna Emy rajzaival. Bp.-Uzsgorod, 1975, Móra-Kárpáti. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18678.

800 HUF
18679.

1 600 HUF
18680.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF