Books: History

Number of items: 128

Magyarország művészeti emlékei. I. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. Bp., 1938, Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói félbőr sorozat-kötésben, kopott, foltos borítóval.
15848.

1 600 HUF
Dr. Ádám Sándor: Európa bűne, ahogy elbántak a magyarokkal. Bp., 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
15849.

1 400 HUF
Tóth Endre, Szelényi Károly: A magyar Szent Korona. Királyok és koronázások. Bp.,1999, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15850.

1 000 HUF
Deák Ferenc élete és kora. Bp., 2003, Pannonica. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15851.

1 200 HUF
Hermann Rauschning: Hitler bizalmasa voltam. Laczkó Géza fordítása. A borítólap Hámori György munkája. (Bp.,1945,)Körmendy Kiadó, (Hungária Rt.-ny.), 372 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, hiányos illusztrált papír védőborítóban. Első magyar nyelvű kiadás.
15852.

1 000 HUF
15
15853.

2 200 HUF
5,95
6,47
15854.

1 600 HUF
Sasfészek Obersalzberg. Történelmi háttérrel. Verlag Fabritius. Színes kihajtható melléklettel. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15855.

2 000 HUF
Katona Imre: Parasztságunk életének átalakulása. Gyulai Erkel Ferenc Múzeum kiadványai. Gyula, 1962, Erkel Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerző által dedikált.
15856.

1 000 HUF
15857.

1 000 HUF
15858.

800 HUF
A Magyar Demokrata Fórum programja. 1989. október. Szerk.: Kulin Ferenc. Bp.,1989, Zeneműnyomda-ny. Kiadói papírkötés.
15859.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF