Number of items: 100
1875802
11119
334
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm
6 000 HUF
1844126
11120
334
Other collectibles
Zsolnay tál, matricás, jelzett, kopott, 35×26 cm
1 200 HUF
1872804
11121
334
Other collectibles
Szob feliratos Hollóházi porcelán retró süteményes készlet.
3 000 HUF
1873981
11122
334
Other collectibles
Hollóházi őzike figura. Jelzett, hibátlan. 5 cm.,
1 000 HUF
1875669
11123
334
Other collectibles
Hollóházi tojás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, h:12 cm, m:6,5 cm
1 600 HUF
1874468
11124
334
Other collectibles
Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, h: 20,5 cm
1 600 HUF
1874894
11125
334
Other collectibles
Hollóházi magyar koronás kiscímeres porcelán dísz falitál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25 cm
1 000 HUF
1845893
11126
334
Other collectibles
10 000 HUF
1875488
11127
334
Other collectibles
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm
1 000 HUF
1838660
11128
334
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm
2 000 HUF
1837777
11129
334
Other collectibles
Hollóházi porcelán pálinkás készlet + 2 csésze Takarékszövetkezet mintával. Jelzett, egyiken kis mázhiba.
3 000 HUF
1838467
11130
334
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, d: 14,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m