Books: Architecture, Art Number of items: 115
1871755
16659
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gábor Áron kiállítása a Fiatal Művészek Klubjában. 1985. nov. 14-28. Magyar és angol nyelven. A kiállításhoz tartozó képeslappal. A művész által aláírt.
1 600 HUF
1875911
16660
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
José Ortega Y Gasset: Goya. Fordította: Székács Vera. Bp.,é.n.,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.+Francois Mathey: Chagall. 1918-1939. Paris, 1959, Fernand Hazan. Kiadói papírkötés, francia nyelven. 1875843
16661
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rippl-Rónai József emlékezései. Beck Ö. Fülöp emlékezései. Magyar Századok. Bp.,1957, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel. 1875566
16662
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sandro Botticelli. Fordította: Bárdos Miklós. Világhíres festők. Bp.,2006, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. 1852719
16663
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Zichy Mihály által illusztrált könyv:
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval.
1 000 HUF
1871735
16664
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
1876010
16665
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Christine Nordmann: Kalandozások a reneszánsz festészet világában. Bp., 2006, Titán Computer. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
1876005
16666
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Christine Nordmann: Kalandozások a barokk festészet világában. Bp., 2006, Titán Computer. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
1875664
16667
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Manfred Bachmann: A drezdai képtár. Régi és új mesterek. Bp.,1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1875659
16668
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Feuerné Tóth Rózsa: Reneszánsz építészet Magyarországon. Bp.,1977, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1875565
16669
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Giotto életműve. A művészet klasszikusai. Az előszót írta Giancarlo Vigorelli. A dokumentációt készítette: Edi Baccheschi. Bp.,1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1875567
16670
334
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dercsényi Dezső: Románkori építészet Magyarországon. Bp.,1973, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035