Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 96

30594.

2 000 HUF
Ernst Kálmán(?) 1914. Mátyás király az igazságos - Véd-jegy / Fővárosi Sörfőző R.T. Kőbányán - A megnyitás emlékére 1914. június hó 28-án Br plakett, Exner K. és S.G.A. gyártói jelzéssel (50mm) T:2 kis ph.
30595.

Ernst Kálmán(?) 1914. "Mátyás király az igazságos - Véd-jegy / Fővárosi Sörfőző R.T. Kőbányán - A megnyitás emlékére 1914. június hó 28-án" Br plakett, "Exner K." és "S.G.A." gyártói jelzéssel (50mm) T:2 kis ph.

9 000 HUF
24,32
26,47
Fritz Mihály (1947-) 1991. II. János Pál Pápa Budapesten Br emlékérem (42,5mm) + II. János Pál Pápa Máriapócson Br emlékérem (42,5mm) + II. János Pál Pápa Esztergomban Br emlékérem (42,5mm) + II. János Pál Pápa Pécsett Br emlékérem (42,5mm) + II. János Pál Pápa Debrecenben Br emlékérem (42,5mm) + II. János Pál Pápa Szombathelyen Br emlékérem (42,5mm) + 1038. augusztus 16. - 1991. augusztus 16-20 / Életünk Krisztus Br emlékérem (42,5mm) a hét érem együtt, dísztokban T:1
30596.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Budapesten" Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Máriapócson" Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Esztergomban" Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Pécsett" Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Debrecenben" Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Szombathelyen" Br emlékérem (42,5mm) + "1038. augusztus 16. - 1991. augusztus 16-20 / Életünk Krisztus" Br emlékérem (42,5mm) a hét érem együtt, dísztokban T:1

6 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek I - Szent László jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek I - Szent István jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek I - Szent Imre jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)
30597.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek I - Szent László" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek I - Szent István" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek I - Szent Imre" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)

15 000 HUF
40,54
44,12
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek II - Szent Erzsébet jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Szent Margit jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)
30598.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II - Szent Erzsébet" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Szent Margit" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)

15 000 HUF
40,54
44,12
Fritz Mihály (1947-) 1998. 100 éves a Szaktanács jelzett Ag emlékérem (34,3g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) patina
30599.

Fritz Mihály (1947-) 1998. "100 éves a Szaktanács" jelzett Ag emlékérem (34,3g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) patina

4 400 HUF
11,89
12,94
Kákonyi István (1917-1993) 1982. Zipernowsky Károly - Villamosmérnöki Kar / Budapesti Műszaki Egyetem fém emlékérem, BME kis műbőr tokban (40mm) T:2,2- patina
30600.

Kákonyi István (1917-1993) 1982. "Zipernowsky Károly - Villamosmérnöki Kar / Budapesti Műszaki Egyetem" fém emlékérem, "BME" kis műbőr tokban (40mm) T:2,2- patina

800 HUF
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1954. Fekete Sándor Br plakett, jelzés nélkül. FEKETE SÁNDOR 70. SZÜLETÉSNAPJÁRA A SZÖVETSÉG UTCAI KÓRHÁZ (203,10g/79x49mm) T:1-,2 / Hungary 1954. Sándor Fekete Br plaque, without signature. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (203,10g/79x49mm) C:AU,XF  HV 146
30601.

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1954. "Fekete Sándor" Br plakett, jelzés nélkül. "FEKETE SÁNDOR 70. SZÜLETÉSNAPJÁRA A SZÖVETSÉG UTCAI KÓRHÁZ" (203,10g/79x49mm) T:1-,2 / Hungary 1954. "Sándor Fekete" Br plaque, without signature. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (203,10g/79x49mm) C:AU,XF HV 146

3 400 HUF
9,19
10,00
Kiss Nagy András (1930-1997) 1981. A Magyar Numizmatikai Társulat LXXX éves fennállásának emlékére Br emlékérem (40mm) T:1-
30602.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1981. "A Magyar Numizmatikai Társulat LXXX éves fennállásának emlékére" Br emlékérem (40mm) T:1-

1 200 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Orvos sor / Fodor József Ag emlékérem (16,12g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP)
30603.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem (16,12g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP)

1 600 HUF
Kovács Dezső (1921-) 1990. JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770 ezüstözött Br emlékrem (69,5mm) T:2,2- kopott ezüstözés
30604.

Kovács Dezső (1921-) 1990. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" ezüstözött Br emlékrem (69,5mm) T:2,2- kopott ezüstözés

1 000 HUF
Kovács Dezső? (1921-) DN Mezőgazdasági Technikum és Szakközépiskola - Mohács - Dr. Marek József / Szaktudással a Mezőgazdaságért Br emlékérem (70mm) T:2
30605.

Kovács Dezső? (1921-) DN "Mezőgazdasági Technikum és Szakközépiskola - Mohács - Dr. Marek József / Szaktudással a Mezőgazdaságért" Br emlékérem (70mm) T:2

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF