Books: History

Number of items: 171

Katona István- Romsics Imre A kalocsai érseki egyház története 1. Amely a mohácsi vereség előtti kalocsai érsekeket öleli fel, földrajzi bevezetéssel ugyanezen egyházmegye régi lakóiról és jelenlegi plébániáiró. Kalocsai Múzeumbarátok Köre (Kalocsa) , 2001
16575.

1 200 HUF
Gáspár Sándor, Zsadányi Oszkár (szerk.): Újjáépítő Magyarok. Az országépítés három esztendeje. Budapest, én., Kossuth Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 710 p. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon kötés. Fazekas Péter, Gádor Emil, Gyarmathy Tihamér, Martyn Ferenc, W. Pintér József, Ruzicskay György, Varsányi Pál, Zádor István rajzaival. Kissé kopott
16576.

1 600 HUF
Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló-Graduale. Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
16577.

800 HUF
Torboszlói Bereczky Zsigmond: Rákóczy-emlék. Szemelvények II. Rákóczy Ferenc életéből. Bp., 1905, Krammer és Erhardt Könyvnyomdája, 31 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
16578.

1 200 HUF
16579.

2 000 HUF
16580.

2 000 HUF
16581.

2 400 HUF
16582.

1 200 HUF
16583.

1 000 HUF
Molnár Erik: A magyar társadalom története az Árpádoktól Mohácsig. Bp.,1949, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel.
16584.

800 HUF
Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
16585.

800 HUF
Éber Antal: Széchényi gazdaságpolitikája. Kultúra és tudomány. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói egészvászon-kötés.
16586.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF