https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 298

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1890-1900 A Táncoló Budapest I. évfolyamának illusztrált címlapja, rajta a budai várral és dunai palotasor panorámájával, litográfia, Budapest, Nádor Kálmán.
12834.

cca 1890-1900 A Táncoló Budapest I. évfolyamának illusztrált címlapja, rajta a budai várral és dunai palotasor panorámájával, litográfia, Budapest, Nádor Kálmán.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1890 A Földművelésügyi Magyar Királyi Ministerium Vízrajzi osztályának Évkönyvei III. kötet. 1888-iki (harmadik) évfolyam. Szerk.: Péch József. Bp.,1890,(Franklin-ny.),96 p.+2 t.+II-VI.,VIII. mellékletek (I-X,XII-XIV. táblák. Kiadói félvászon-kötés, hiányos mellékletekkel.
12835.

1890 A Földművelésügyi Magyar Királyi Ministerium Vízrajzi osztályának Évkönyvei III. kötet. 1888-iki (harmadik) évfolyam. Szerk.: Péch József. Bp.,1890,(Franklin-ny.),96 p.+2 t.+II-VI.,VIII. mellékletek (I-X,XII-XIV. táblák. Kiadói félvászon-kötés, hiányos mellékletekkel.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.
12836.

1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
12837.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
12838.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
1896-1902 6 db vicc újság: Uj Budapest, 1896. február 16., Rikkancs, I. évf. 2.,3. szám, Mátyás Diák 1900. szeptember 16., Borsszem Jankó 1902. május 25., június 1., szakadozott, részben ragasztott, viseltes állapotban
12839.

1896-1902 6 db vicc újság: Uj Budapest, 1896. február 16., Rikkancs, I. évf. 2.,3. szám, Mátyás Diák 1900. szeptember 16., Borsszem Jankó 1902. május 25., június 1., szakadozott, részben ragasztott, viseltes állapotban

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1896 A Budapesti Országos Protestáns Árvaegylet választmányának jelentése az 1895-ik évi működéséről, 42p
12840.

1896 A Budapesti Országos Protestáns Árvaegylet választmányának jelentése az 1895-ik évi működéséről, 42p

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1897 Szabó Gyula: Körírás, díszírási betűminták, mindennemű középfokú iskola számára és magánhasználatra, foltos, megviselt állapotban
12841.

1897 Szabó Gyula: Körírás, díszírási betűminták, mindennemű középfokú iskola számára és magánhasználatra, foltos, megviselt állapotban

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
cca 1899 az Ország-világ ismeretterjesztő képes hetilap 9 lapszáma, töredékszámok, érdekes írásokkal
12842.

cca 1899 az Ország-világ ismeretterjesztő képes hetilap 9 lapszáma, töredékszámok, érdekes írásokkal

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1889 Az Ungvármegyei Nőegylet meghívója Calico táncestélyre. Törésnyommal 18x13 cm
12843.

1889 Az Ungvármegyei Nőegylet meghívója Calico táncestélyre. Törésnyommal 18x13 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
cca 1900-1950 Sárkány; Sziklák, 2 db kínai fametszet, 21×14 cm
12844.

cca 1900-1950 Sárkány; Sziklák, 2 db kínai fametszet, 21×14 cm

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
2
cca 1900-1940 60 db régi szentkép, közte litókkal, változó állapotban, 11x8 cm és 3x6 cm közötti méretben
12845.

cca 1900-1940 60 db régi szentkép, közte litókkal, változó állapotban, 11x8 cm és 3x6 cm közötti méretben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment