Photo

Number of items: 271

1964 Budapest - Csepel, Az Iskola téri iskola épülete, 4 db fotó, közte két gyermekportré emléklapra ragasztva, 13×9 cm
12453.

1 400 HUF
A Törekvés Dalkör csoportképe, kartonra ragasztott fotó, Diskay műterméből, hidegpecséttel jelzett, 11×17 cm
12454.

1 200 HUF
1905 Kolozsvár, Hazádnak rendületlenül - a választás alkalmából készült fotó, feliratozva, kartonra kasírozva, 7,5×10,5 cm
12455.

1905 Kolozsvár, "Hazádnak rendületlenül" - a választás alkalmából készült fotó, feliratozva, kartonra kasírozva, 7,5×10,5 cm

7 000 HUF
18,92
20,59
1911 Háromszéki Rezső (?-?) torjai közjegyző és testvére(?), keményhátú fotó Uher Ödön budapesti műterméből, hátulján feliratozva, 21,5×13,5 cm
12456.

1 200 HUF
Vegyes fotó tétel, több, mint 200 db, különféle témákban: városkép, családi, katonai, különböző méretben, érdekes anyag
12457.

1 000 HUF
17
Vegyes keményhátú fotó tétel, 15 db, gyermekfotók, közte Bp.,Strelisky (6 db), Bp., Koller K. tanár (3 db), Bp. Mai és Társa, Pozsony, Fink Sándor (1 db), Bécs, Kizwanek (1 db) műtermekből, változó állapotban, közte körbevágottal, sérülttel, 21x13 cm és 9x6 cm közötti méretben
12458.

1 000 HUF
cca 1880-1920 Vegyes fotó tétel, 30 db, többségében kemény hátú fotókkal, közte 3 db stereofotóval, többségében portré fotók, változó állapotban, közte 2 körbevágottal, a kartonokon kopásnyomokkal, egy-két fotó felületén törésnyommal, 23x14 cm és 8x17 cm közötti méretben
12459.

2 000 HUF
1932 Felvonulás a Bazilika előtt. Rendőrök, katonák 24x16 cm
12460.

1 400 HUF
cca 1900 Úri társaság és díszmagyaros úr fotója (Strelisky), az utóbbi sérült, a másik kartonja sérült, foltos, a felületén sérüléssel, 22x13 cm és 17x23 cm
12461.

1 000 HUF
cca 1910-1920 Kőszeg, társaság ünneplőben, kartonra kasírozott, pecséttel jelzett fotó, 12×16,5 cm
12462.

2 600 HUF
7,03
7,65
1932 Budapest, br. Eötvös József reáliskola tanárai és végzett növendékei, kistabló, 15x22 cm
12463.

1 400 HUF
1958 Budapest, József Attila Gépipari Technikum tanárai és végzett növendékei, kistabló, két sarkán törésvonal, 17,5x22,5 cm
12464.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF