Printed Materials

Number of items: 305

cca 1920-1940 Singer varrógép használati utasítása és reklámja, a használati utasítás borítója kopott, a reklám papírján szakadás
12824.

1 200 HUF
cca 1920-1930 Vegyes nyomtatvány tétel, 4 db:  Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. által kiállított műkődés engedélye utcai árusító részére, Tolnai Világlap és Párisi Divat, fejléces papíron, Boccaccio Dekameron és Brehm Az Állatok világa c. könyvek prospektusai, az utóbbinál megrendelő lappal, valamint Szundy Róbert legujabb nótái, korabeli reklámokkal. Változó állapotban.
12825.

1 600 HUF
cca 1920-1940 Nemzeti újság 3 külön melléklete:  Esztergom, Szombathely, Hatvan. Változó, többnyire szakadozott, foltos, az egyik gerince javított.
12826.

1 200 HUF
cca 1920 3db kotta grafikus címlapokkal, közte litho is.
12827.

1 800 HUF
cca 1920 Raphael Kirchner: Cupido foglya, art deco nyomat a Sketch magazinból, 29x19,5 cm
12828.

6 500 HUF
17,57
19,12
1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, Concordia. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.
12829.

800 HUF
1923 IÁ Közgazdász egyetemisták lapja és Közgazdász bál meghívó és névsor. Két, kis példányszámú nyomtatvány.
12830.

2 000 HUF
1926 Áller Képes Családi Lapja 48. és 50. szám, képregényekkel, stb.
12831.

2 800 HUF
7,57
8,24
12832.

4 000 HUF
Pándy Kálmán: A tehetségek megvédéséről. A szeszes italokról Leventéknek. Bp., 1927. Mátyás király reálgimnázium 24p.
12833.

1 000 HUF
1928-1929 Képes Krónika 5 száma (X. évf. 10 szám, XI: évf. 6.,7.,8.,9. szám.) Változó, többnyire szakadozott állapotban, a XI. évf. 8. számából a lapok részben kijárnak.
12834.

1 000 HUF
1928 Széphalom. Szerk.: Zolnai Béla. II. évf. 7-8.,11-12. számok. Szeged, 1928, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Papírkötés.
12835.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF