https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 305

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
12737.

1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
1860 Néhai nagyméltóságú Királyfalvi Róth Johanna asszonyságnak, gróf Teleki József ur özvegyének végrendelete. 6p.
12738.

1860 Néhai nagyméltóságú Királyfalvi Róth Johanna asszonyságnak, gróf Teleki József ur özvegyének végrendelete. 6p.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
1861 a Magyarország 1. évf. két lapszáma (251., 260.), érdekes írásokkal
12739.

1861 a Magyarország 1. évf. két lapszáma (251., 260.), érdekes írásokkal

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
2
1863 a Hölgyfutár 14. évf. 2. félév 32. lapszáma, érdekes írásokkal, kicsit foltos
12740.

1863 a Hölgyfutár 14. évf. 2. félév 32. lapszáma, érdekes írásokkal, kicsit foltos

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
1867 Budaujlak Holzspach téglaégető felállításáról tudósító hirdetmény 24x38 cm
12741.

1867 Budaujlak Holzspach téglaégető felállításáról tudósító hirdetmény 24x38 cm

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
Bloch Samu: A méter-rendszer. Tanítók, magántanulók és iskolák használatára gyakorlatilag összeállítva. Bp., 1875. Laufer. 16p. + későbbi műszaki táblázat
12742.

Bloch Samu: A méter-rendszer. Tanítók, magántanulók és iskolák használatára gyakorlatilag összeállítva. Bp., 1875. Laufer. 16p. + későbbi műszaki táblázat

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1875 Vasárnapi Újság, 1881 Magyar Bazár c. újság egy-egy száma.
12743.

1875 Vasárnapi Újság, 1881 Magyar Bazár c. újság egy-egy száma.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
4
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
12744.

1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
1878 Pillich István 1848-as hovédhadnagy halálozási értesítője
12745.

1878 Pillich István 1848-as hovédhadnagy halálozási értesítője

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
6
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
12746.

1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
1879 Az Esztergomi Borászati Egylet alapszabályai. Esztergom, 1879. Buzárovics. 15p.
12747.

1879 Az Esztergomi Borászati Egylet alapszabályai. Esztergom, 1879. Buzárovics. 15p.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
1880 Az 1880. évi LVI. tc. (a megyék 1881-dik évi közigazgatási, árva- és gyámhatósági kiadásainak fedezéséről) hitelesített, a törvényhatóságok részére megküldött másolata, Tisza Kálmán belügyminiszter aláírásával /  1880 An autehnticated copy of the 56th article of 1880 sent to the municipalities, with the signature of Kálmán Tisza Minister of the Interior
12748.

1880 Az 1880. évi LVI. tc. (a megyék 1881-dik évi közigazgatási, árva- és gyámhatósági kiadásainak fedezéséről) hitelesített, a törvényhatóságok részére megküldött másolata, Tisza Kálmán belügyminiszter aláírásával / 1880 An autehnticated copy of the 56th article of 1880 sent to the municipalities, with the signature of Kálmán Tisza Minister of the Interior

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment