1941 Kereskedelmi tengerészet. I. évf. 9. sz. 1941. dec. 15. Szerk.: Piller Vilmos. Bp., Magyar Tengerésztisztek Egyesülete, (Máté Ernő-ny.), 16 p. Papírkötés, a címlapon és az első lapon hiánnyal.
cca 1942 M. Kir. Földmivelésügyi Minisztérium kiállítása. A magyar mezőgazdaság jelentősége Európában. A magyar-német mezőgazdasági megállapodás. Bp., Centrum, foltos, 36 p. A magyar földmívelésügyi minisztérium propaganda kiadványa.
1942 A természet. Szerk.: Nadler Herbert. 1942. január-december, XXXVIII. évf. 1-12. szám. Teljes évfolyam. Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny., 144+4 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a szennylapok hiányoznak, két lap (a tartalomjegyzék) kijár.
1942 Budapest Kalender. Bp., (1941). Städtische Fremdenverkehrsamt, 16 sztl. lev. Csánky Dénes 14 db színes akvarelljeivel illusztrált kiadvány. Kis sérülésekkel a kötésen.
1942 Kereskedelmi tengerészet. II. évf. 6. sz. 1942. június. 15. Szerk.: Piller Vilmos. Bp., Magyar Tengerésztisztek Egyesülete, (Máté Ernő-ny.), 16 p. Papírkötés.
1942 Kereskedelmi tengerészet. II. évf. 10. sz. 1942. dec. 15. Szerk.: Piller Vilmos. Bp., Magyar Tengerésztisztek Egyesülete, (Máté Ernő-ny.), 16 p. Papírkötés.