Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 122

Nagy Lajos (1949-) 1987. MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd Ag (36,43g/0.835) és piefort Ag (72,38g/0.835) emlékérem pár (42,5mm) T:1- patina
30503.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag (36,43g/0.835) és piefort Ag (72,38g/0.835) emlékérem pár (42,5mm) T:1- patina

13 000 HUF
35,14
38,24
9
Pátzay Pál (1896-1979) DN Mathias Rex Hungariae préselt réz plakett márványlapon, hátoldalán (78x61mm) T:2
30504.

4 000 HUF
Peternák Gusztáv (1928-) 1974. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis Ag emlékérem (25,09g/0.800/42,5mm) T:1-
30505.

Peternák Gusztáv (1928-) 1974. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis" Ag emlékérem (25,09g/0.800/42,5mm) T:1-

3 800 HUF
10,27
11,18
Peternák Gusztáv (1928-) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis Ag emlékérem (25,27g/0.800/42,5mm) T:1-,2 patina
30506.

Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis" Ag emlékérem (25,27g/0.800/42,5mm) T:1-,2 patina

3 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1929. Babkó tíz év után 1929 augusztusa gipsz nagyminta (98mm) T:1-,2
30507.

Reményi József (1887-1977) 1929. "Babkó tíz év után 1929 augusztusa" gipsz nagyminta (98mm) T:1-,2

7 000 HUF
18,92
20,59
Reményi József (1887-1977) 1937. Nemzeti Hajós Egylet 1862-1937 / 75 év összetartásban Br emlékérem (80mm) T:2 ph.
30508.

Reményi József (1887-1977) 1937. "Nemzeti Hajós Egylet 1862-1937 / 75 év összetartásban" Br emlékérem (80mm) T:2 ph.

4 000 HUF
Sebestyén Sándor (1949-) / Szabó Géza (1939-) 1989. ...én is növendékük voltam... 1810-1816 / 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium piefort, peremén jelzett Ag emlékérem (71,09g/0.835/42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP) kis patina Adamo SU2
30509.

Sebestyén Sándor (1949-) / Szabó Géza (1939-) 1989. "...én is növendékük voltam... 1810-1816 / 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" piefort, peremén jelzett Ag emlékérem (71,09g/0.835/42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP) kis patina Adamo SU2

11 000 HUF
29,73
32,35
Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám Br és Ag emlékérem pár (35,60g/0.835/42,5mm) T:1- (Ag eredetileg PP) enyhe patina
30510.

Szabó Géza (1939-) 1990. "MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám" Br és Ag emlékérem pár (35,60g/0.835/42,5mm) T:1- (Ag eredetileg PP) enyhe patina

4 600 HUF
12,43
13,53
Szabolcs Péter (1942-) 1985. MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse Ag emlékérem (41,48g/0.640/42,5mm) T:1-,2 patina
30511.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag emlékérem (41,48g/0.640/42,5mm) T:1-,2 patina

4 400 HUF
11,89
12,94
Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius Ag és Br emlékérem pár (34,79g/0.640/42,5mm) T:1- patina
30512.

Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,79g/0.640/42,5mm) T:1- patina

4 000 HUF
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius Ag emlékérem (34,80g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo SH1
30513.

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (34,80g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo SH1

3 200 HUF
8,65
9,41
Telcs Ede (1872-1948) 1906. Gróf Andrássy Gyula / Szoboremlékének lepelhullása alkalmából 1906 aranyozott Br emlékérem (69mm) T:2 hátoldalán ragasztásnyom
30514.

Telcs Ede (1872-1948) 1906. "Gróf Andrássy Gyula / Szoboremlékének lepelhullása alkalmából 1906" aranyozott Br emlékérem (69mm) T:2 hátoldalán ragasztásnyom

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF