Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2-
German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. "Hitler's Dank" gold plated metal badge; 1933-1934. "DDA" painted metal badge; 1939. "Hitlerjugend Mitelelbe" plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF
Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után)" Br lemezjelvény, hátoldalon "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich" Br sheet metal badge with "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" makers mark on reverse C:AU
Szovjetunió ~1960-1970. "A Munkában elért eredményekért" kitüntetés, mellszalagon, nem eredeti tokban T:2
Soviet Union ~1960-1970. "Pentru Merite de Osebite in Munca" decorations with ribbon, in not original case C:XF
Szovjetunió 14db-os vegyes jelvény és kitüntetés tétel, sok zománcozott T:2,2-
Soviet Union 14pcs of various badges and decorations, many of them enamelled C:XF,VF
3db-os magyar és csehszlovák szocialista jelvény tétel, benne "XV éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" valamint "V éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" T:2,2-