Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 60

DN Hegyőrség fém jelvény sorszámmal ellátva (58mm) T:2
31058.

DN "Hegyőrség" fém jelvény sorszámmal ellátva (58mm) T:2

1 000 HUF
DN 1848-as emlékjelvény, zománcozott jelvény (31mm) T:1-
31059.

1 800 HUF
18
Izrael DN Izraeli Sport Szövetség fém jelvény (17mm) T:2 Israel ND Sports Federation of Israel metal badge (17mm) C:XF
31060.

Izrael DN "Izraeli Sport Szövetség" fém jelvény (17mm) T:2 Israel ND "Sports Federation of Israel" metal badge (17mm) C:XF

800 HUF
Kína DN Mao Ce-tung (2xklf) fém és műanyag jelvény (36mm/28mm) T:2 China ND Mao Zedong (2xdiff) metal and plastic badge (36mm/28mm) C:XF
31061.

Kína DN "Mao Ce-tung" (2xklf) fém és műanyag jelvény (36mm/28mm) T:2 China ND "Mao Zedong" (2xdiff) metal and plastic badge (36mm/28mm) C:XF

800 HUF
Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. Hitlers Dank aranyozott fém jelvény; 1933-1934. DDA festett fém jelvény; 1939. Hitlerjugend Mittelelbe műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. Hitlers Dank gold plated metal badge; 1933-1934. DDA painted metal badge; 1939. Hitlerjugend Mitelelbe plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF
31062.

Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. "Hitler's Dank" gold plated metal badge; 1933-1934. "DDA" painted metal badge; 1939. "Hitlerjugend Mitelelbe" plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF

20 000 HUF
54,05
58,82
Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után) Br lemezjelvény, hátoldalon SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich Br sheet metal badge with SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ makers mark on reverse C:AU
31063.

Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után)" Br lemezjelvény, hátoldalon "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich" Br sheet metal badge with "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" makers mark on reverse C:AU

8 000 HUF
Svájc 1926-1957. 18db-os jelvény tétel érdekesebb darabokkal, közte 1935. 25. Dalfesztivál Basel, 1940. Svájci Vöröskereszt, 1957. Basel 2000 éves T:2 Switzerland 1926-1957. 18pcs of badges and pins with interesting pieces, including 1935. 25th Son Festival Basel, 1940. Swiss Red Cross, 1957. 2000th Anniversary of Basel C:XF
31064.

Svájc 1926-1957. 18db-os jelvény tétel érdekesebb darabokkal, közte 1935. "25. Dalfesztivál Basel", 1940. "Svájci Vöröskereszt", 1957. "Basel 2000 éves" T:2 Switzerland 1926-1957. 18pcs of badges and pins with interesting pieces, including 1935. "25th Son Festival Basel", 1940. "Swiss Red Cross", 1957. "2000th Anniversary of Basel" C:XF

15 000 HUF
40,54
44,12
Szovjetunió ~1960-1970. A Munkában elért eredményekért kitüntetés, mellszalagon, nem eredeti tokban T:2 Soviet Union ~1960-1970. Pentru Merite de Osebite in Munca decorations with ribbon, in not original case C:XF
31065.

Szovjetunió ~1960-1970. "A Munkában elért eredményekért" kitüntetés, mellszalagon, nem eredeti tokban T:2 Soviet Union ~1960-1970. "Pentru Merite de Osebite in Munca" decorations with ribbon, in not original case C:XF

1 800 HUF
Szovjetunió 14db-os vegyes jelvény és kitüntetés tétel, sok zománcozott T:2,2- Soviet Union 14pcs of various badges and decorations, many of them enamelled C:XF,VF
31066.

1 400 HUF
Törökország DN Birkózó kitűző, zománcozott T:2 Turkey ND Wrestling badge, enamelled C:XF
31067.

800 HUF
Vatikán 1933. XI. Pius pápa fém medál füllel (24mm) T:2 Vatican 1933. Pope Pius XI metal medallion with ear (24mm) C:XF
31068.

Vatikán 1933. "XI. Pius pápa" fém medál füllel (24mm) T:2 Vatican 1933. "Pope Pius XI" metal medallion with ear (24mm) C:XF

1 000 HUF
3db-os magyar és csehszlovák szocialista jelvény tétel, benne XV éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért valamint V éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért T:2,2-
31069.

3db-os magyar és csehszlovák szocialista jelvény tétel, benne "XV éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" valamint "V éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" T:2,2-

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF