Kingdom of Hungary

Number of items: 2004

Budapest IX. Mária Terézia laktanya, villamosok. Schmidt János kiadása (EK)
20434.
Legend T2/3

1 600 HUF
Budapest IX. Üllői út, villamosok
20435.
Legend T2/3

1 200 HUF
Budapest IX. Központi vásárcsarnok, villamos, gyógyszertár
20436.
Legend T2

1 000 HUF
Budapest IX. Iparművészeti Múzeum, Első magyar országos bélyegkiállítás. Divald Károly 148-1908. 1909 Magyar Orsz. Bélyegkiállítás So. Stpl.
20437.
Legend T2

Budapest IX. Iparművészeti Múzeum, Első magyar országos bélyegkiállítás. Divald Károly 148-1908. '1909 Magyar Orsz. Bélyegkiállítás' So. Stpl.

1 000 HUF
Budapest IX. Klein János Arany Angyal étterem, belső. Mester utca 8.
20438.
Legend T1

1 400 HUF
Budapest IX. Soroksári út 58. Közvágóhíd. Walter Haertel kiadása (EK)
20439.
Legend T2/3

2 400 HUF
Budapest IX. Vámház körút, Központi Vásárcsarnok, Hotel Nádor szálloda és kávéház, villamos, üzletek (EK)
20440.
Legend T2/3

1 000 HUF
Budapest IX. Bakáts téri római katolikus templom. Divald Károly 42. (felületi sérülés / surface damage)
20441.
Legend T3

1 000 HUF
1901 Budapest X. Kőbánya, Jászberényi út, Hotel Sohra szálloda és kávéház, vendéglő, étterem. Divald Károly 337. sz.
20442.
Legend T2/3

6 000 HUF
Budapest XI. Gellérthegy, gőzhajó. Meteor DRGM 88690. Beck & Schmidt No. 376. fény felé tartandó litho művészlap / hold to light litho (apró lyukak / tiny holes)
20443.
Legend T4

1 000 HUF
Budapest XI. Fehérvári út, Valuta Bank rt., Weinberger Lipót, Józsa Dezső üzlete. Kiadja Fellner Mór (EK)
20444.
Legend T2/3

7 000 HUF
18,92
20,59
Budapest XI. Fehérvári út 102., Pénzintézetek hadikórháza, dohányzó, képeslapfüzetből (lyuk / pinhole)
20445.
Legend T4

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF