Number of items: 439

Porcsalmy Gyula: Boda Katalin. Regény a hajdunép multjából. Hajdunánás, 1925, Katona Ferenc Hajduvidéki Nyomdaválalata, 210+2 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.
17303.

Porcsalmy Gyula: Boda Katalin. Regény a hajdunép multjából. Hajdunánás, 1925, Katona Ferenc "Hajduvidéki Nyomdaválalata", 210+2 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.

2 000 HUF
18
Rotman Miklós: A tűz nem alszik ki. (Török Pál élete és munkássága.) Uzshorod (Ungvár), 1966, Kárpáti Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
17304.

1 200 HUF
Móricz Zsigmond 3 műve:  Úri muri, Harmatos rózsa, Arany szoknyák. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopásnyomokkal a gerinccel, egyébként állapotban.
17305.

1 400 HUF
Verne Gyula: A chancellor. Kazallon J. R. uti naplója. Bp., é. n., Franklin. Kopott félvászon kötésben.
17306.

800 HUF
2 db erotikus könyv: Kaljánamalla: Ananga ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada (1986); Káma szútra (Bp., 1982). Vászonkötésben, papír védőbortóval, jó állapotban.
17307.

1 600 HUF
17308.

1 000 HUF
1898 Monte-Christo grófnak csodás története. Bp.,1898, Rózsa Kálmán és neje, 31 p.
17309.

800 HUF
17310.

2 000 HUF
Aranykincstár. Nélkülözhetetlen tanácsadó minden család és háztartás számára. Szerk.: K. Beniczky Irma. Bp.,1893, Franklin. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos hátsó szennylappal.
17311.

1 000 HUF
Koroda Miklós: A holt-Szamos két partja. Bp.,1962, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17312.

1 000 HUF
Komlós Aladár: Vereckétől Dévényig. Bp.,1972,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17313.

1 000 HUF
Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelme és kisebb költeményei. Magyarázó jegyzetekkel. Kiadja: Abafi Lajos. Bp.,1879, Aigner Lajos, (Wilckens F. C. és Fia-ny.) Nemzeti Könyvtár. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
17314.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF