Number of items: 439

Vegyes könyvtététel, 22 db, közte:   Erdő Péter-Gábor Bertalan-Szalay László: Latin-magyar-szlovák egyházjogi kisszótár. Studia Theologica Budapestinensia. 16. Bp.,1997, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés.  .  Nagy Ferenc-Kováts Gyula-Péter Gyula: Latin nyelvtan. Szerk.: Németh János. Bp.,é.n., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.   Kaiko Takesi: Ószakai éjszakák. Fordította: Kalmár Éva. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Kádár Gyula: Ludovikától Sopronkőhidáig. Bp.,1978, Magvető. Kiadói papírkötés.   Lengyel Dénes: Régi magyar mondák. Bp.,1978,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Dr. Robert C. Atkins: Dr. Atkins forradalmian új étrendje. Fordította: Bozai Ágota és Sóvágó Katalin. Bp.,2004, HL Studió. Kiadói papírkötés.   Szondi Lipót: Káin, a törvényszegő. Mózes, a törvényalkotó. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Siegfried Oertwig: Elsüllyedt városok. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Bp.,2001, Hatágú Síp. Kiadói papírkötés. Reprint.  Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1971, Kossuth. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.   Herodoti Historiarum Libri IX. Lipsiae, 1879, B. G. Teubneri. Korabeli kopottas félvászon-kötés, latin nyelven.   Q. Horati Flacci Carmina. Lipsiae, 1931, B. G: Teubneri. Kiadói kopottas félvászon-kötés.   Valamint más érdekes könyvek, változó állapotban.
17423.

1 000 HUF
17424.

2 000 HUF
17426.

8 000 HUF
Móricz Zsigmond: Erdély. Bp.,1979, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott, 1026. számú példány.
17427.

800 HUF
Nagy Bandó András: Kalendárium 2005. Dedikált! Bp., 2008. Szamárfül
17428.

1 400 HUF
2 dedikált könyv: Kopácsi J. Máté: Tavasz és szerelem. Bp., 1995. Dedikált. Újjászületés almanach I. dedikált. Bp., 2007
17429.

800 HUF
Márton László: Lepkék a kalapon. Három dráma. Dedikált! Bp. 1987. Magvető
17430.

800 HUF
Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp.,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói halina-kötés, jó állapotban.
18505.

1 200 HUF
Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. A borító rajza Toncz Tibor munkája. Bp., 1939, Révai. Kiadói halina-kötésben, jó állapotban.
18506.

1 200 HUF
Robert Prechtl: Titánok bukása. Egy korszak elmúlása. Fordította: Gergely Janka. Bp, 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadozott, a borító szélei kissé gyűröttek.
18507.

100 HUF
0,27
0,29
18508.

3 800 HUF
10,27
11,18
18509.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF