Hermann Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Hasonmás kiadás.
Dr. Csia Sándor: A nemi kérdés orvosi s bibliai szempontból. Bp.,(1912), Bethánia. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, laza fűzéssel, címlappal.
Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza.
1505 nagyrészben színes fametszettel és 13 eredeti röntgenképpel. A magyar kiadást sajtó alá rend. Tellyesniczky Kálmán. 1-6. köt. (Teljes!) 1. köt. Az emberi test tájékai. A csonttan. 2. köt. A szallagtan. 3. köt. Az izomtan.
4. köt. A zsigertan.
5. köt. Az értan.
6. köt. Az idegtan és érzékszervek tana.
Bp. 1914-1912.! Universitas. 973 l. (folyamatos lapszámozás), 273 mm.
A 13 röntgenkép a 256. lap után következik, plusz 4 röntgenkép található az 551. lap után.
Korabeli egészvászon kötésben. Az 5. és a 6. kötet gerince sérült.
Dr. Buday Kálmán: Kórboncolástan I-II. kötet. I.kötet: Általános rész. II. kötet: Részletes rész. Bp.,1915, Universitas. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhol ceruzás aláhúzással, az I. kötetben a hátsó szennylap és az utolsó két lap kijár.
Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. Bp.,é.n., Novák és Társa. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel, névbélyegzővel.
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva.
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. IV. kötet II. rész. A keleti földségi csoport északi kontinensei. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1897, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. V. kötet I. rész. Európa. Az Alpok és a Kárpátok hegyvidéke. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1899, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.
A sebészet kézikönyve. Druitt's Surgeon's Vade-mecum. 12. kiadás. Szerk. Stanley Boyd. Ford. Dr. Bakó Sándor. Az eredetivel összehasonlította Dr. Réczey Imre. 373 fametszetű ábrával.
Bp. 1890. Eggenberger. XV. 1109 p. 1 sztl.lev. Korabeli, félvászon-kötésben, festett lapszéllel.