https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 201
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1783793
15640
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Henryk Sienkiewicz: Sivatagon és vadonban. Bp., 2013.
Könyvmolyképző Kiadó Kft
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1783820
15641
330
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vivian Fuchs-Edmund Hillary: Az Antarktisz meghódítása. A Brit Nemzetközösség 1955-1958. évi délsarki expedíciója. Bp.,1962, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
The item is not available
1752024
15642
330
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
C. Harrach Erzsébet-Kiss Gyula: Vasi műemlékek. Településtörténet, építészettörténet, művelődéstörténet. Szerk.: Rózsa Béla. Szombathely, 1983, Vasi megyei Tanács, (Slyvester János Nyomda-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
2 000 HUF
1765457
15643
330
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1758157
15644
330
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Vargha Károly: Mohács és környéke útikalauz. Pécs, 1961, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1765610
15645
330
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Béni Kornél-Dr. Erdős Ferenc-Dr. Fülöp Gyula-Dr. Hatházi Gábor: Csókakő a harmadik évezred küszöbén. Csókakő, 2010, Csókakő Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1765583
15646
330
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1677541
15647
330
0
20000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkönyvtári pecséttel.
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
1748905
15648
330
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas, elszíneződött, kissé sérült gerincű borítóval.
Starting price:
1 600 HUF
1734610
15649
330
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Fonyód története. Szerk.: Kanyar József. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1718755
15650
330
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Balla Dezső-Szalay Árpád: A Dunai Szalmacellulózgyár 1962-1982. Dunaújváros, 1982,Dunai Szalmacellulózgyár,(FMNYV-ny.), 159 p. Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
The item is not available
1651210
15651
330
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hadházy Jenő: Hajdúhadház református értékei. Hajdúhadház, 2013, Hajdúhadházi Református Egyházközség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment