https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 201
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1736214
15604
330
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bálint Sándor: Szeged városa. Szeged, 2003, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 200 HUF
1734668
15605
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kiss István: A pápai plébánia története. Jókai Reprint 3. Pápai, 1996, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1734605
15606
330
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Makkai László: Tündérország. Erdély története, földje, népe. Magyar Könyvek. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 59+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos.
Starting price:
1 600 HUF
1584311
15607
330
0
100
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. 'S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language. 1600516
15608
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1737257
15609
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1718563
15610
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Karsztvízvédelem a Közép-Dunantúlon. Szimpóziumi és kiegészítő anyagok. Szerk.: Dr. Nagy Zsigmond. Hévízi Könyvtár 12. Hévíz-Zalaegerszeg, 2000, Hévízi Tóvédő Egyesület-Magyar Olajipari Múzeum. Kiadói kemény-kötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
Starting price:
1 000 HUF
1666893
15611
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Halmaj monográfiája. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Halmaj, 2002, Halmaj Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1651148
15612
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kneifel Imréné Békefi Erzsébet: Bakonyoszlop története. Bakonyoszlop,2001, Bakonyoszlop Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1782692
15613
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete.) Fordította: Benedek Marcellné. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1720128
15614
330
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó hátsó szennylappal.
The item is not available
1719353
15615
330
0
2200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment