Books: Other rarities Number of items: 297
1765578
18605
330
Other collectibles
Pais István: antik bölcsek, gondolatok, aforizmák. Második kiadás. Bp., 1988, Szerzői kiadás. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1785220
18606
330
Other collectibles
Devecseri Gábor: Barátaimhoz. Versek.
(Bp), 1939. Officina 59 l+ 2 lev. Első kiadás! Fűzve, feliratos, kiadói papírborítóban
2 000 HUF
1783730
18607
330
Other collectibles
Szabó Ferenc: Szomjazod hogy szomjúhozzalak Dedikált. Bp. 1995. Szerzői
1784076
18608
330
2200
Other collectibles
Tóth Eszter: Meghatott vitatkozás. Versek.
(Bp. 1948.) Egyetemi ny. 47 p. Első megjelent kötete. (Édesapja Tóth Árpád volt.) Dedikált példány. Kiadói papírborítóban.
2 200 HUF
1785340
18609
330
Other collectibles
Jósika Miklós: Az utolsó Bátori. Regény. Második rész. Pest, 1837. Heckenast. Kiadói papírkötésben
1 000 HUF
1783744
18610
330
Other collectibles
Szabó Iván: Töprengések Pentatonban (Beszédek, cikkek, interjúk 1989-99) Dedikált!
Bp., 2000. Közlönykiadó
1 200 HUF
1785402
18611
330
Other collectibles
Molnár Ferenc: Az Aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság könyvei. Bp., é.n. [1916], Légrády Testvérek,1 t.+226+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés,
1 000 HUF
1783748
18612
330
Other collectibles
Mártonffy Marcell: Folyamatos kezdet. Dedikált! Pécs, 1999. Jelenkor.
1672355
18614
330
Other collectibles
F.W. Bain öt műve: Holdsarló. Isteni hamvak. Az alkony köntöse. A hajnal leánya. A testetöltött hó. Fordította Baktay Ervin. Bp.,1918-192, Rózsavölgyi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal, az elülső előzéklapokon ajándékozási sorokkal, bejegyzésekkel, ex libris-szekkel, jó állapotban.
Megjelent 5000 (Holdsarló, Isteni hamvak, Az alkony köntöse), és 3000 (A hajnal leánya, A testetöltött hó) példányban.
3 000 HUF
1721676
18615
330
Other collectibles
4 000 HUF
1721413
18616
330
Other collectibles
1 200 HUF
1719959
18619
330
Other collectibles
Kozma Andor: Turán. Ősrege. Bp., 1926, Pantheon (,Globus-ny.), 188+3 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035