Books: History Number of items: 174
1843504
15797
330
Books: History
Other collectibles
Czeglédy Károly: Magyar őstörténeti tanulmányok. Budapest Oriental Reprints. Series A 2. Szerk.: Schütz Ödön. Bp.,1985, Kőrösi Csoma Társaság-MTA Könyvtára. Kiadói papírkötésben. Megjelent 800 példányban.
1 800 HUF
1841210
15798
330
Books: History
Other collectibles
Sződy Viktor: Homokszemek a gépezetben. Bp.,2007,Alfaprint Nyomda Kft. Kiadói papírkötés. Megjelent 60 példányban. A szerző által dedikált.
3 000 HUF
1773854
15799
330
Books: History
Other collectibles
Horváth Mihály: Magyarország történelme 4. kötet. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, 543 p. Új dolgozat. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben
1 400 HUF
1839928
15800
330
Books: History
Other collectibles
Gerelyes Ede: A magyar múzeumügy a két forradalom időszakában 1918-1919. Budapest, 1967. 417p.
1 800 HUF
1844808
15801
330
Books: History
Other collectibles
Térképtudományi Tanulmányok. Studia Cartologica, Az ELTE térképtudományi Tanszékének évkönyve. Bp., 1958. HM. Térképészeti Intézet. 386 p + 1 melléklet. Kiadói papírkötésben,
1 800 HUF
1839414
15802
330
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
1839482
15803
330
Books: History
Other collectibles
Pálffy János: Magyarországi és erdélyi urak. Kolozsvár, é.n., Révai . Kiadói egészvászon kötés.
1 400 HUF
1839471
15804
330
Books: History
Other collectibles
Barsi Szabó Gergely: A kesztölci köztársaság 1956
Timp Kiadó, 2006
1 200 HUF
1844812
15805
330
Books: History
Other collectibles
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Történeti tanulmány. Bp., Dick Manó Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
1 200 HUF
1842880
15806
330
Books: History
Other collectibles
Vámbéry Ármin: A magyarság keletkezése és gyarapodása. Bp., 1989, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés. Az 1895. évi kiadás (Bp., Franklin) reprintje, jó állapotban.
1 200 HUF
1842739
15807
330
Books: History
Other collectibles
Max von Boehn: Die Mode. Menschen und Moden im im 19. Jahrhundert. II. kötet: 1818-1842. München, 1907, F. Bruckmann A.G. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés./ Rebounded linen-binding, in German language.
1 200 HUF
1842736
15808
330
Books: History
Other collectibles
Max von Boehn: Die Mode. Menschen und Moden im im 17. Jahrhundert. München, 1913, F. Bruckmann A.G. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. /Paperbinding, with worh cover, in German language.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035