Books: History Number of items: 174
1785499
16565
330
3400
Books: History
Other collectibles
Politikai Magyarország. Főszerk.: Szász József. II. kötet. Magyarország története Ferenc császár korától 1910-ig. Bp., 1913, Anonymus Történelmi Könyvkiadó Vállalat. Szövegközti képekkel és önálló táblákkal illusztrálva. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott félig bőr, félig pergamen díszkötésben, Dörner és Heimberg-kötés, gerincén aranyozott címfelirattal, az első kötéstáblán a Szentkoronás címer stilizált képével, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
3 400 HUF
1784996
16566
330
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
1783724
16567
330
Books: History
Other collectibles
Murányi Gábor: Volt egyszer egy Magyar Nemzet? - Sajtótörténeti krónika 1989-1991. Dedikált! Bp., 1992. Torony.
3 000 HUF
1809089
16568
330
Books: History
Other collectibles
Stefania Stafutti-Federica Romagnoli: Kína. Évezredek Kíncsei. Bp., 2008, Gabo. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3 600 HUF
1783713
16569
330
Books: History
Other collectibles
Ezer esztendő Millenniumi Olvasókönyv I. Bp., 2000. Dinasztia Kiadó,
1788355
16570
330
Books: History
Other collectibles
5 000 HUF
1782916
16571
330
Books: History
Other collectibles
2 600 HUF
1784909
16572
330
Books: History
Other collectibles
Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékenységének rövid története. Phenjan, 1971. Idegennyelvű Kiadó. Műbőr kötésben. 301p.
1 600 HUF
1782757
16573
330
Books: History
Other collectibles
Görbedi Miklós: 1020 nap az őrtornyok árnyékában (A tiszalöki hadifogolytábor története) Tiszalök, 1989. Borítón hajtásnyom
2 800 HUF
1783703
16574
330
Books: History
Other collectibles
Falvy Zoltán (gyűjt.): Ezer esztendő - Millenniumi daloskönyv. Bp., 2000. Dinasztia Kiadó
1 000 HUF
1783673
16575
330
Books: History
Other collectibles
1 800 HUF
1782628
16576
330
Books: History
Other collectibles
70 éves a Magyar Rádió 1925-1995. Bp., 1995. MR:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035