Number of items: 102
1835881
11176
329
Other collectibles
Herendi Viktória mintás tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:21 cm
6 000 HUF
1835051
11177
329
Other collectibles
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsán apró lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett. d:9 cm, m 8 cm
4 000 HUF
1835954
11178
329
Other collectibles
Herendi porcelán kézzel festett tálka. 10x7,5 cm
1 600 HUF
1835075
11179
329
Other collectibles
1940 Debrecen címerével díszített Herendi porcelán tálka, Kézzel festett, egy apró lepattanással 7x8 cm
3 000 HUF
1837733
11180
329
4800
Other collectibles
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5×10×6 cm
4 800 HUF
1776319
11181
329
Other collectibles
Herendi virág mintás nagy tál, kézzel festett, jelzett, kopott, 40×31 cm
7 000 HUF
1787945
11182
329
Other collectibles
Herendi Eton mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 27 cm
3 000 HUF
1818784
11183
329
Other collectibles
5 000 HUF
1821162
11184
329
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás bobonier, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott, d: 14,5 cm, m:9 cm
16 000 HUF
1811265
11185
329
Other collectibles
3 000 HUF
1781467
11186
329
Other collectibles
3 000 HUF
1807584
11187
329
Other collectibles
Zsolnay búzavirágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, vízkőnyomokkal, d: 12 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m