Books: Hunting Number of items: 32
1602999
16912
329
Books: Hunting
Other collectibles
Széchenyi Zsigmond könyvei, 2 db:
Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban. 1726885
16913
329
Books: Hunting
Other collectibles
Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Fordította Hubik István. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés.
1 200 HUF
1793352
16914
329
Books: Hunting
Other collectibles
Horgászunk! Magyarország horgászvizei. Bp.,1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
1793384
16915
329
4600
Books: Hunting
Other collectibles
4 600 HUF
1788715
16916
329
Books: Hunting
Other collectibles
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1974. Móra Ferenc.
1 000 HUF
1796252
16917
329
Books: Hunting
Other collectibles
Két vadászkönyv: Széchenyi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Bp., 1962, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, védőborítóban. + Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortüzek.Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Budapest, 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó,
1 600 HUF
1793357
16918
329
Books: Hunting
Other collectibles
Aki horgász akar lenni...(Horgásztörténetek.) Szerk.: Fekete Sándor. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
1793368
16919
329
Books: Hunting
Other collectibles
Pénzes Bethen-Tölg István: A halak ösztönei és szokásai. Bp., 1980, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
1793385
16920
329
Books: Hunting
Other collectibles
Amit a horgásznak tudnia kell. Bp., 1991, MOHOSZ. Kiadói papírkötés.
1793345
16921
329
Books: Hunting
Other collectibles
Béla Pál-Tótfalusi András: Horgászvizek, kirándulóhelyek. Bp., 1991, Danubius Kódex. Kiadói papírkötés.
1793316
16922
329
Books: Hunting
Other collectibles
Szarka László: Keszeghorgászat modern módszerekkel. Horgászhalaink III. Bp.,1996, Fish. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1793348
16923
329
Books: Hunting
Other collectibles
Horgászok kézikönyve. Szerk. Antos Zoltán. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó - MOHOSZ. Második kiadás. Számos szövegközti ábrákkal. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035