Books: History Number of items: 198
1832637
15833
329
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
1834953
15834
329
Books: History
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Hollós Ervin-Lajtai Vera: Horthy Miklós, a fehérek vezére. Bp.,1985, Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Márkus István: Trombita harsog, dob pereg. Bp.,1989, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1835289
15835
329
Books: History
Other collectibles
István király emlékezete. Bp., 1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1835156
15836
329
Books: History
Other collectibles
A mai világ képe II-III. kötet. Szerk.: Kornis Gyula, Gratz Gusztáv, Hegedüs Loránt, Schimanek Emil. II. kötet: Politikai élet, III. kötet: Gazdasági élet, Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel.
1 600 HUF
1836924
15837
329
Books: History
Other collectibles
Hamvay Ödön: Damjanich János élete története és szemelvények nejéhez intézett leveleiből. Bp., 1909, Rákosi Jenő. Kicsit kopott félvászon kötésben.
3 000 HUF
1836939
15838
329
Books: History
Other collectibles
Kacziány Géza: Görgei. Történelmi tanulmány. Bp., 1915, Magyarország Kiadóhivatal. Kopott papírkötésben, jó állapotban.
3 000 HUF
1836951
15839
329
Books: History
Other collectibles
Marshall, George: Így győztünk... Bp., 1945, Franklin. Sorszámozott, 119. sz. Vászonkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1837937
15840
329
Books: History
Other collectibles
2 400 HUF
1837912
15841
329
Books: History
Other collectibles
1 800 HUF
1791993
15842
329
Books: History
Other collectibles
Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
1740666
15843
329
Books: History
Other collectibles
A magyar sajtó története I-II.(II./1-II./2) 1705-1892. Három kötet, komplett! Főszerkesztő: Szabolcsi Miklós. Bp., 1979, 1985. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
2 400 HUF
1781358
15844
329
Books: History
Other collectibles
Nagy Imre: Viharos emberöltő. (Facsimile kiadás és átírás!) Bp., 2002, Nagy Imre Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035