1941 Mérnökbál. Hungária Magyar Technikus Egyesület Masztaba, Szittya és Molekula Csoportjai rendezésében. Legfőbb védnökök, fővédnökök, védnökök, háziasszonyok, házikisasszonyok, elnökök, rendezők teljes névsorával. Bp., Mérnök-nyomda. Papírkötés, hiánnyal a hátsó borítón.
1942 A természet. Szerk.: Nadler Herbert. 1942. január-december, XXXVIII. évf. 1-12. szám. Teljes évfolyam. Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny., 144+4 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a szennylapok hiányoznak, két lap (a tartalomjegyzék) kijár.
1944-1964 Vegyes nyomtatvány tétel.
1944 A Magyar Mérnök- és Építészegylet Közlönye. 1944. 78. kötet. 20. sz. Szerk.: Beliczay András. Bp., Stádium-ny., XII+818-828 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, intézményi bélyegzővel.
1958 Építőkisipari Egységárgyűjtemény. Bp.,1958, Építésügyi Főosztály(, Sztálinvárosi Nyomda-ny.). Papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 3000 példányban.
1964 Sorházak és társasházak. Tájékoztató tervgyűjtemény az 1964. évben megjelent sorház és társasház-típustervekről. Bp.,1964, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés, javított, kissé sérült kötéssel, foltos borítóval.
1945 az Orosházi hírek, a Magyar Nemzeti Függetlenségi Front orosházi lapja 2. évf. 64. lapszáma (ápr. 25.), érdekes aktuális hírekkel Berlin elfoglalásáról, "svábhazaárulókról", stb.