Ex libris - small-graphics

Number of items: 51

12 db ex libris, klisé/rézkarc/fametszet, papír, egy részük jelzett (köztük Szűr-Szabó József is), különböző méretben
10536.

1 800 HUF
1936-1937 Rózsa virág és tájkertészet levelei Dr. Légrády Ottó főszerkesztőnek fejléces papíron, 3 db, valamint Légrády Ottó egy 1936-os levele a Rózsa virág és tájkertészetnek, fejléces papíron, bérleti ügyben, összesen 4 db.
10537.

1 000 HUF
cca 1970-1990 Vegyes ex libris tétel, 10 db. Különféle nyomótechnikákkal, 14x9 cm és 5x3 cm közötti méretben.
10538.

1 000 HUF
Vegyes ex libris tétel, klisé/rézkarc, papír, magyar és külföldi vegyesen, jelzettek a klisén/dúcon, különböző méretben, összesen kb. 90 db
10539.

12 000 HUF
32,43
35,29
7 db ex libris, klisé/linó, papír, egy részük jelzett a dúcon, különböző méretben
10540.

1 200 HUF
4 db ex libris, klisé, rézkarc, papír, az egyik jelzett, különböző méretben
10541.

1 000 HUF
4 db Duna Sport Club ex libris, klisé, papír, különböző méretben
10542.

1 000 HUF
1937 Menyhárt József fametszet könyvjegyei. Dr. berei Soó Rezső egyetemi ny. r. tanár bevezetésével. [Bp.,1937,]Réthy István, (Debrecen, Lehotai Pál-ny.), 4 p.+35 t. Kiadói félvászon mappában, kissé kopott, kissé szakadozott mappával, egy ex libris hiányzik (Takács József (vasutas.)  Ez a mű megjelent 200 számozott példányban. Az 1-25. szám 15 rézkarc és 36 fametszetű könyvjegyeket, 26-200. szám 36 fametszetet tartalmaz. Számozott (200/136.) példány.
10543.

1 200 HUF
1972 Magyar Kisgrafika. A XIV. Nemzetközi Ex Libris Köngresszus magyar ajándékmappája. Bp., 1972, Kisgrafika Barátok Köre, 30 t. Számozott (600/552.) példány.
10544.

1 000 HUF
1978 Bordás Ferenc harminc fametszet. Bp., 1978, Kisgrafika Barátok Köre, 16 p.+30 t. Kiadói papírmappában. Számozott (500/172.) példány.
10545.

1 000 HUF
1982 Magyar Kisgrafika. XIX. Oxfordi Ex Libris Kongresszus magyar ajándékmappája. Bp., 1982, Kisgrafika Barátok Köre, 23 t. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírmappában, egy hiánnyal. Számozott (550/383) példány.
10546.

1 000 HUF
1962 12 metszet. A párizsi ex libris kongresszus magyar ajándékmappája. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 12 t. Kiadói papírmappa. Számozott (500/423.) példány.
10547.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF