Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 90

Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae Ag emlékérem, fémjellel, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (31,44g/0.835/42,5mm) T:1-
30439.

Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae" Ag emlékérem, fémjellel, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (31,44g/0.835/42,5mm) T:1-

4 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel Birkozó cs. 1935 bajnok gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph.  HPII. 278
30440.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája" Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel "Birkozó cs. 1935 bajnok" gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph. HPII. 278

3 600 HUF
9,73
10,59
Berán Nándor (1889-1965) 1940. Budapest-Kolozsvár Futárlánc 1940. X. 19-20. - Magyar Athletikai Szövetség zománcozott Br emlékérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (40mm) T:2
30441.

Berán Nándor (1889-1965) 1940. "Budapest-Kolozsvár Futárlánc 1940. X. 19-20. - Magyar Athletikai Szövetség" zománcozott Br emlékérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis ph.
30442.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis ph.

800 HUF
Bognár György (1944-) 1988. MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára Br emlékérem (42mm) + 1988. MÉE Nógrád megyei szervezete - Nógrád vára / Báró Pálffy Miklós főkapitány Br emlékérem (42,5mm) + 1989. 250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / MÉE Bajai Csoportja Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30443.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára" Br emlékérem (42mm) + 1988. "MÉE Nógrád megyei szervezete - Nógrád vára / Báró Pálffy Miklós főkapitány" Br emlékérem (42,5mm) + 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / MÉE Bajai Csoportja" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

1 600 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,57g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a
30444.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,57g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a

1 000 HUF
Búza Barna (1910-2010) DN Petőfi Sándor / Habár fölűl a gálya, S alúl a víznek árja, Azért a víz az úr! Br plakett (97mm) T:2
30445.

Búza Barna (1910-2010) DN "Petőfi Sándor / Habár fölűl a gálya, S alúl a víznek árja, Azért a víz az úr!" Br plakett (97mm) T:2

4 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) DN 1956 / 56-os Szövetség ezüstözött fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP
30446.

Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" ezüstözött fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP

1 400 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Koronázási jelvények Ag emlékérem sérült plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30447.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Koronázási jelvények" Ag emlékérem sérült plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

3 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1981. Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP)
30448.

Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP)

3 800 HUF
10,27
11,18
Gácsik Lajos (1905-1981) 1942. S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie 1642-1942 (Kalazanci Szent József) fém emlékérem (75,72g/59mm) T:1- apró patina / Hungary 1942. S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie 1642-1942 metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Gácsik (75,72g/59mm) C:AU tiny patina
30449.

6 000 HUF
Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája Ag és Br emlékérem pár (35,17g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo ST2
30450.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (35,17g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo ST2

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF