Books: Travelling, Local History

Number of items: 220

Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für reisende. Leipzig,1913, Karl Baedeker, XL+16+588 p. 29. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kis sérülésessel a gerincén, térképekkel illusztrálva, német nyelven, jó állapotban./ Linen binding, in German. Twenty-nine edition, with little damaged on the spine, in good condition.
15148.

10 000 HUF
27,03
29,41
15149.

1 800 HUF
15150.

1 800 HUF
15151.

1 600 HUF
15152.

800 HUF
15153.

1 000 HUF
Rehák Ferenc: Fót története. Bp.,2000, Greger-Delacroix. A könyv megjelenését támogató fóti családok fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15154.

3 600 HUF
9,73
10,59
15155.

2 200 HUF
5,95
6,47
Bálint Sándor: Szeged városa. Szeged, 2003, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
15156.

1 600 HUF
15157.

1 400 HUF
Makkai László: Tündérország. Erdély története, földje, népe. Magyar Könyvek. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 59+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos.
15158.

1 600 HUF
Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói tűzött papírkötésben, kissé foltos, kissé sérült elülső borítóval, de belül jó állapotban.
15159.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF