Number of items: 332

18710.

1 800 HUF
18711.

1 000 HUF
18712.

2 600 HUF
7,03
7,65
18713.

2 200 HUF
5,95
6,47
18714.

100 HUF
0,27
0,29
18715.

100 HUF
0,27
0,29
René Jeanne-Pierre Mariel: A kísértethajó. Fordította Gáspár Miklós. Pesti Hírlap Könyve 22. Bp.,1932, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt címoldallal.
18716.

100 HUF
0,27
0,29
Mereskovszkij munkái sorozat 7 kötete.(6 mű 7 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
18717.

3 000 HUF
18718.

1 800 HUF
Révai Új Lexikona 1-7. kötet. Szekszárd,1996-2001, Babits. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
18719.

3 000 HUF
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 2-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, megviselt állapotban, kopottas, sérült borítókkal, kopottas, sérült, hiányos gerincekkel.
18720.

16 000 HUF
43,24
47,06
18721.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF