Number of items: 332

18578.

2 600 HUF
7,03
7,65
Wass Albert: Magyar örökségünk. Tanulmányok, novellák, hátrahagyott írások és riportok az íróval. Pomáz, 2002, Kráter. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
18579.

800 HUF
Patay László: Szelídíts meg! Sajdik Ferenc karikatúráival. Bp.,1994, Aqua. Másdoik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
18580.

100 HUF
0,27
0,29
Faylné Hentaller Mária: A sződi leányok. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói, festett egészvászon kötésben. Belül kissé laza
18581.

800 HUF
18582.

16 000 HUF
43,24
47,06
A Budapesti Rendőr-Főkapitányság évkönyve 1994.  Bp., 1996, BRFK. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18583.

1 200 HUF
A Budapesti Rendőr-Főkapitányság évkönyve 1994.  Bp., 1995, Pro-Opus. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18584.

1 200 HUF
Sir Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes visszatér Bp., 1988. Ifjúsági
18585.

800 HUF
Kalló Ferenc: Sikátor utca 24. Bp., é. n., Szent István Társulat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben kissé foltos borítóval
18586.

2 400 HUF
18587.

800 HUF
18588.

800 HUF
18589.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF