Vegyes művészeti könyvtétel, 9 db:
Német Lajos: Csontváry. Bp.,1964,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, francia nyelven.
Német Lajos: Tivadar Csontváry Kosztka. Mineapolis, 1981, Control Data Arts. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, francia, angol, német nyelven.
Székely András (szerk.): Munkácsy Mihály. Bp.,1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Buzási Ernő: Régi magyar arcképek. Alte Ungarische Bildnisse. Kiállítási katalógus. Bp., 1988, Magyar Nemzeti Galéria, (Állami Nyomda-ny.)
Banner Zoltán. Erdélyi magyar művészet a XX. században. Bp.,1990, Képzőművészeti kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A művészet története Magyarországon a honfoglalástól napjainkig. Szerk.: Aradi Nóra. Bp.,1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Művészeti kislexikon. Bp.,1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.(2 példány.)
A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, három hiányzó táblával.
Változó állapotban.
Én így láttam. Vágó János ólommetszetei. Szeged, 1963/64. Alföldi nyomda. Székely János, az előszót író névjegyével, dedikálásával. Félvászon kötésben.
Huszka József: A székely ház. Függelékét Az árják és az ugorok érintkezéséről írta Fiók Károly.
Bp. 1895. Pesti Könyvny. VII. 96 p. + XXXVI t. (részben színes) Korabeli félvászon-kötésben, szakszerűen javított gerinccel