Books: Architecture, Art

Number of items: 170

Vegyes művészeti könyvtétel, 9 db:  Német Lajos: Csontváry. Bp.,1964,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, francia nyelven.  Német Lajos: Tivadar Csontváry Kosztka. Mineapolis, 1981, Control Data Arts. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, francia, angol, német nyelven.  Székely András (szerk.): Munkácsy Mihály. Bp.,1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Buzási Ernő: Régi magyar arcképek. Alte Ungarische Bildnisse. Kiállítási katalógus. Bp., 1988, Magyar Nemzeti Galéria, (Állami Nyomda-ny.) Banner Zoltán. Erdélyi magyar művészet a XX. században. Bp.,1990, Képzőművészeti kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művészet története Magyarországon a honfoglalástól napjainkig. Szerk.: Aradi Nóra. Bp.,1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Művészeti kislexikon. Bp.,1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.(2 példány.) A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, három hiányzó táblával. Változó állapotban.
15606.

2 000 HUF
Fehér Zsuzsa - Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15607.

1 800 HUF
15608.

1 200 HUF
15609.

3 000 HUF
Derkovits Gyuláné: Mi ketten. Emlékezés Derkovits Gyulára. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15610.

2 000 HUF
Én így láttam. Vágó János ólommetszetei. Szeged, 1963/64. Alföldi nyomda. Székely János, az előszót író névjegyével, dedikálásával. Félvászon kötésben.
15611.

3 400 HUF
9,19
10,00
15612.

1 800 HUF
15613.

18 000 HUF
48,65
52,94
15614.

5 000 HUF
15615.

3 600 HUF
9,73
10,59
15616.

5 000 HUF
15617.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF