Documents Number of items: 93
1795110
11835
327
Documents
Other collectibles
1874 Zilahi, M. Kir. Állami Tanítóképezde hivatalos bizonyítványa, pecséttel, aláírásokkal, hajtásnyomokkal, javítás nyomokkal, kissé viseltes állapotban
1 000 HUF
1823616
11836
327
Documents
Other collectibles
1882 Felhasznált 20 kr váltó
1 000 HUF
1797139
11837
327
Documents
Other collectibles
1885-1957 3 db egyházi anyakönyvi kivonat igazolása későbbi illetékbélyegekkel
1822205
11838
327
Documents
Other collectibles
cca 1890-1940 12 db régi reklámos fejléces számla
3 000 HUF
1823339
11839
327
Documents
Other collectibles
1893 Okmánydarab 2 x 5kr + 5 x 1kr díjlerovással Duna-Mocs
1 000 HUF
1824954
11840
327
Documents
Other collectibles
1898Gróf Andrássy Géza vasgyárai Nyugtatvány 28,90Ft és 282,20K (összesen 170Ft) vegyes lerovással
10 000 HUF
1720282
11841
327
Documents
Other collectibles
1899 Trieszt, nagykorúságot igazoló okirat, pecséttel, okmánybélyeggel, olasz nyelven, 34x21 cm
3 000 HUF
1648748
11842
327
Documents
Other collectibles
cca 1900 Budapesti Könyvtár Egyesület nyilvános központi könyvtára látogatási jegy az olvasóterembe, kitöltetlen, 10x12,5 cm
1822377
11843
327
Documents
Other collectibles
cca 1900-1940 28 db közlekedési jegy, vonat, villamos / Tickets
1 200 HUF
1535508
11844
327
Documents
Other collectibles
1900 Az eperjesi kerületi betegsegélyező pénztár tagkönyve 20p. felvágatlan
1 800 HUF
1601783
11845
327
Documents
Other collectibles
1900-1902 Magyaróvári M. Kir. Gazdasági Akadémia hallgatójának leckekönyve és fölvételi igazolványa, Vörös Sándor (1847-1918) igazgató (1898-1907) és a gazdasági akadémia tanárainak aláírásaival, 5 db. 30f. okmánybélyeggel, egészvászon-kötésben.
3 000 HUF
1820813
11846
327
Documents
Other collectibles
1902-1903 Zamárdi születésű kazánkovács 3 db bizonyítványa, közte 2 db fűtői bizonyítvány (gőzmozdony (lokomobil) kazánok és talapzatos (stabil) gőzkazánok), 1 db gépkezelői bizonyítvány (különféle rendszerü gőzmozdonyok (lokomobilok) és cséplőgépek)m 3 db 1 k. okmánybélyeggel, aláírásokkal, kopott vászonkötésben.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035