Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 66

30403.

1 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1980. II.János Pál pápa / A Magyarok Nagyasszonya kápolnájának felszentelése alkalmából kiadott Br emlékérem tokban (50mm) T:1
30404.

1 200 HUF
Kovács Dezső (1921-) 1970. JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770 peremen jelzett Ag emlékérem (134,18g/0.835/69,5mm) T:2 patina /  Hungary 1970. Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770 Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (134,18g/0.835/69,5mm) C:XF patina
30405.

Kovács Dezső (1921-) 1970. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" peremen jelzett Ag emlékérem (134,18g/0.835/69,5mm) T:2 patina / Hungary 1970. "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (134,18g/0.835/69,5mm) C:XF patina

24 000 HUF
64,86
70,59
Lapis András (1942-) 1983. MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina
30406.

Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina

1 000 HUF
Lapis András (1942-) 1988. I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők Ag csegely emlékérem (18,29g/0.835/32,5mm) T:1- Adamo SG21
30407.

Lapis András (1942-) 1988. "I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" Ag csegely emlékérem (18,29g/0.835/32,5mm) T:1- Adamo SG21

3 600 HUF
9,73
10,59
Lebó Ferenc (1960-) 1996. MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,9g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) a tok sérült
30408.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme" Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,9g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) a tok sérült

5 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30409.

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

800 HUF
30410.

3 000 HUF
10
Idősebb Pál Mihály (1911-1971) DN Egyoldalas bronz plakett, férfi alak mellett angyalok (1648g/187mm) T:2 /  Hungary ND One sided Br plaque, man with angelic figures. Sign.: Mihály Pál the elder (1648g/187mm) T:2
30411.

Idősebb Pál Mihály (1911-1971) DN Egyoldalas bronz plakett, férfi alak mellett angyalok (1648g/187mm) T:2 / Hungary ND "One sided Br plaque, man with angelic figures. Sign.: Mihály Pál the elder (1648g/187mm) T:2

7 000 HUF
18,92
20,59
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. Tangl Károly Br emlékérem (70mm) T:2- k.,ph.
30412.

Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Tangl Károly" Br emlékérem (70mm) T:2- k.,ph.

8 000 HUF
Pátzay Pál (1896-1979) 1966. 25 éves a Budapesti Kórus Br emlékérem dísztokban (71mm) T:1-,2
30413.

Pátzay Pál (1896-1979) 1966. "25 éves a Budapesti Kórus" Br emlékérem dísztokban (71mm) T:1-,2

3 000 HUF
15
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. Kajlinger Mihály 1860-1924 Br plakett (100mm) T:2  HP 5590.
30414.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kajlinger Mihály 1860-1924" Br plakett (100mm) T:2 HP 5590.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF