https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 38
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1792117
16004
327
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Híradástechnikai alkatrészek képes tájékoztatója. V. Holland-NSZK magnetofonok. Szerk.: Tollár Imréné. Bp.,(1974), Ravill Kereskedelmi Vállalat,(Franklin-ny.), 135 p. Kiadói kissé foltos kartonált papírkötés.
The item is not available
1792140
16005
327
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Híradástechnikai alkatrészek képes tájékoztatója. VI. Japán magnetofonok alkatrészek. Szerk.: Tollár Imréné. Bp.,(1976), Ravill Kereskedelmi Vállalat,(Franklin-ny.), 168 p. Kiadói kissé sérült gerincű kartonált papírkötés.
The item is not available
1789261
16006
327
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Csóti Ferenc (szerk.): Közlekedéstörténeti olvasókönyv.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1727983
16007
327
0
1600
Books: Technics
Other collectibles
Ipari szakkönyvtár sorozat 2 kötete:
Barabás Miklós-Karsai Tibor: Villamos forgógépek tekercselése. Bp.,1982, Műszaki. Hatodik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Gyurkovics Attila: TV-javítás és hibakeresés. Bp.,1981, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1780341
16008
327
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Dubovitz Hugó: Vegyészeti kisipari cikkek gyártása. I. kötet. Az Ipar Könyvei 9. Bp., (1925),Athenaeum, 196 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, hiányzó hátsó borítóval.
The item is not available
1725435
16009
327
0
1600
Books: Technics
Other collectibles
Pavó Elemér: Korszerű műszaki szótár. Magyar-Német, Német-Magyar. Bp., 1944. Miszler. aranyozott egészvászon kissé sérült kötésben,
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1696238
16010
327
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Bőr- és cipőipari minilexikon. Szerk.: Dr. Vermes Lászlóné. Bp.,1975, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1745657
16011
327
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. Francia szabás. Bp., 1980. Műszaki .
The item is not available
1680259
16012
327
0
1800
Books: Technics
Other collectibles
Petrovácz Gyula: Földmérés. Építő munkavezetők könyvtára XXVI. kötet. Bp.,1910, Ifj. Nagel Ottó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két bejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1665247
16013
327
0
100
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Neményi Pál: Vasbetonszerkezetek. Bp.,é.n., Athenaeum, 312 p.+10 t. Kiadói papírkötés. 1703100
16014
327
0
100
Books: Technics
Other collectibles
Schenzinger: A fémek regénye. Bp., é.n. Kisgörgényi Bartha Ferenc. Unio. Illusztrált papír védőborítóval. 1627548
16015
327
0
100
Books: Technics
Other collectibles
Ujj Gyula: Gáz-, vízellátás, csatornázás. Bp., 1951, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment