Books: Social sciences Number of items: 85
1789136
15967
327
Books: Social sciences
Other collectibles
Halassy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp.,é.n.,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1793102
15968
327
Books: Social sciences
Other collectibles
1 000 HUF
1789058
15969
327
Books: Social sciences
Other collectibles
1 200 HUF
1685778
15970
327
Books: Social sciences
Other collectibles
1789009
15971
327
Books: Social sciences
Other collectibles
Raoul Allier: Kultúra és varázslat. Fordította: Győry János. Bp.é.n.,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1642487
15972
327
Books: Social sciences
Other collectibles
Friedrich Nietzsche: Fr. Nietzsche levelei 1863-1889. Richard Öhler nyomán kiszemelte, fordította, és bevezette Strém István, és Beke Margit. Documenta Humana. Bp.,é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták. Megjelent 100 példányban.
1 600 HUF
1819519
15973
327
Books: Social sciences
Other collectibles
Halász Előd: Német-magyar, magyar-német kéziszótár. Bp.,1983-1987, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
1819608
15974
327
Books: Social sciences
Other collectibles
Országh László: Angol-magyar, magyar angol kéziszótár. Bp.,1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó, kissé foltos borítókkal.
1 000 HUF
1647281
15975
327
Books: Social sciences
Other collectibles
Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. fordította Haraszti Gyula.
Bp. 1898, MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1647383
15976
327
Books: Social sciences
Other collectibles
27 darab, nagyrészt társadalomtudományi tematikájú könyv egy tételben, jó kiadásokkal, közte MTA is.
3 000 HUF
1726553
15977
327
Books: Social sciences
Other collectibles
Francia nyelvkönyvek, 3 db:
Macher Ede: Francia olvasókönyv. A felsőbb leányiskolák V-VI. osztálya számára. Bp.,1908, Athenaeum. Második kiadás. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon pecsétekkel, ceruzás bejegyzésekkel, kissé foltos.
Francia nyelvkönyv és kereskedelmi levelező felső kereskedelmi iskolák használatára. Szerk.: Dr. Latzkó Hugó-Dr. Honti Rezső. I. rész: A második osztály számára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Hatodik kiadás. Papírkötés, szakadt gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel, kissé foltos.
Honthy: Magyar-francia beszélgetések. Zsebkönyv utazók számára. Bp.,é.n., Eisler G. Papírkötés, tollas aláhúzásokkal, foltos.
1 200 HUF
1647287
15978
327
Books: Social sciences
Other collectibles
Boissier,Gaston: Cicero és barátai.Tanulmány a Caesar korabeli római társadalom fölött. Bp., 1876.
MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035