Books: Architecture, Art Number of items: 189
1800652
15563
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1822045
15564
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Nagy vegyes művészeti katalógus tétel, közte néhány művészeti folyóirat és képeslap, kb. 70-80 db, különféle kiadásban, változó állapotban.
6 000 HUF
1820703
15565
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János et al. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1823294
15566
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Telcs Ede (1872-1948) szobrász- és éremművészről írt, befejezetlen tanulmány, azonosítatlan szerző munkája. Félvászon-kötésben, 30 sztl. lev.
1 000 HUF
1822097
15567
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A.K. Dzsivelegov: A commedia dell'arte. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány, jó állapotban.
1 000 HUF
1822098
15568
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1822104
15569
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Réber antológia. Bp., 2003, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1822088
15570
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Üveg, kerámia és porcelán 1966-1967. Ankét a Magyar Iparművészeti Főiskolán. Bp., 1967, Magyar Iparművészeti Főiskola. Papírkötésben, jó állapotban.
1822083
15571
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Látvány. Magyar művészet a színház és a film között. Bp., 1998, Műcsarnok. Papírkötésben, jó állapotban.
1822035
15572
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vásárhelyi Pál élete és művei. Születésének századik évfordulója alkalmából összeállította: Gonda Béla.
Bp., 1896, Magyar Mérnök- és Építész-egylet (,,Pátria" ny.). 1t. (Vásárhelyi Pál portréja), [4], 284p., 11t. (részben kihajtható). /Magyar Mérnök- és Építész-Egylet II. cyclus./ Fűzve, javított kiadói papírborítóban.
2 000 HUF
1822032
15573
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1822028
15574
327
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vukov Konstantin: Ablakok. Bp., 2005. 6B Építész Bt.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035