1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.
1909-1910 Huszadik Század. Társadalomtudományi és szociálpolitikai szemle. XX. kötet., X. évf. 1909. július-december, XXI. kötet., XI. évf. 1910. január-június. Szerk.: Jászi Oszkár. Bp.,1909-1910, Deutsch Zsigmond és Társa. Egészvászon-kötés, az egyik kötet gerince sérült.
1909-1934 Diákvilág. Különféle számainak gyűjteménye: I. évf. 1-10.sz.+ II. évf. 1-8.,10. sz.+ III. évf. 1-3.,5-10. sz.+IV. évf.1-10. sz.+ V. évf.1-10. sz.,+Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség évkönyve 1912-1913.+VI. évf. 1-3., 6-9. sz.+VII. évf. 1-3.,7. sz.+VIII. évf. 3-4. sz.+XV. évf. 3-4. sz.+ XVI. évf. 5-10. sz.+XVII. évf. 1-4.,7-8. sz.+XVII. 1.,4-8.,10. sz.+XIX. sz. 1-2.,4-10. sz.+XX. évf. 1.,4-10. sz.+XXI. évf. 1-8. sz.+XXII. évf. 1-9. sz.+XXIII. évf. 1-10. sz.+XXIV. évf. 2-10 sz. A Magyar Keresztény Diákmozgalom Közlönye, majd a Magyar Evangeliumi Keresztyén Diákmozgalom közlönye. Részben átkötött félvászon-kötésben, részben papírkötésben változó állapotban.