Books: Law

Number of items: 47

Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. Pótkötet Új folyam. .  Bp.,1903., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben
15323.

1 200 HUF
15324.

1 200 HUF
Dr. Edvi Illés Károly-Vargha Ferenc: A bűnvádi perrendtartás zsebkönyve. Jogi Zsebkönyvek I. kötet. Bp., 1911, Grill Károly. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval.
15325.

1 200 HUF
Térfi Gyula: A polgári perrendtartás és az életbeléptetéséről szóló törvények. Bp., 1914. Stampel. 304p. Kissé megviselt korabeli félvászon kötésben.
15326.

900 HUF
2,43
2,65
Budapest székesfőváros közigazgatásáról szóló 1930 XVIII. törvénycikk és az ezt érintő törvények szövege egységes szerkezetben. Magyarázó jegyzetekkel elláttva. Bp., 1941, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 461 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15327.

1 000 HUF
Köztelek zsebkönyv 1944. II. kötet. Szerk.: Dr. Herodek Sándor és Buday György. 50. évf. Bp.,1943, Pátria, 544 p. Kiadói papírkötés.
15328.

Köztelek zsebkönyv 1944. II. kötet. Szerk.: Dr. Herodek Sándor és Buday György. 50. évf. Bp.,1943, "Pátria", 544 p. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF
15329.

3 000 HUF
15330.

7 000 HUF
18,92
20,59
15331.

3 600 HUF
9,73
10,59
15332.

1 600 HUF
15333.

3 000 HUF
15334.

4 600 HUF
12,43
13,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF