Books: Architecture, Art

Number of items: 165

15621.

2 000 HUF
Gregory, R.L. - Gombrich, E.H.: Illúzió a természetben és a művészetben. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15622.

1 200 HUF
Bognár Róbert (szerk.): Váli Dezső B. napló. Grafikák 1959-2009. Bp., 2009, ÚMK. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15623.

1 800 HUF
Tibori János: Békéscsabai népi szőttesminták. Bp., 2008, Békéscsabaiak Baráti Köre Egyesület, megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15624.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. D. Joseph: Geschichte der Baukunst vom altertum bis zur neuzeit. 1-3/1-3/2. kötet.(Négy kötetben.) Leipzig,én.,A. Schumanns Verlag. Harmadik kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,a gerinceken kisebb sérüléssel.
15625.

3 400 HUF
9,19
10,00
Rudolf Payer-Thurn, Hermann Reuther: Grillparzer im Bilde. Wien, 1930. Bibliophilen-Gesellschaft., 13 + 3 p. + 43 t. Sorszámozott 413/600. Aranyozott egészvászon tékában, jó állapotban. / In full linen case. 32x43 cm
15626.

1 600 HUF
Nánay István: Magyar televízióművészet 1957-1977. Bp.,1978, Magyar Televízió. Kiadói papírkötés.
15627.

800 HUF
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:  Tandori Dezső: Baranyay. Bereczky Loránd: Kocsis. Hegyi Loránd: Kocsis. Bp., 1979-1981, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
15628.

1 800 HUF
15629.

3 000 HUF
Derkovits Gyuláné: Mi ketten. Emlékezés Derkovits Gyulára. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15630.

2 000 HUF
Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. N. 22. Katona Imre: La Prédication de Saint Jean-Baptiste de Bruegel. Bp.,1963, ny.n., 41-69+145-168 p. Francia és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Katona Imre (1927-) művészettörténész dedikációjával.
15631.

1 200 HUF
15632.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF