Printed Materials

Number of items: 202

1939 Komárom Vármegye Hivatalos Lapja. Szerk.: Dr. Boncz Nándor. XXXVII. évf. 1-51. szám. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötés, 4 oldal kijár.
12908.

6 000 HUF
1939 Uj Idők. XLV. évfolyam első fele bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Félvászon-kötésben
12909.

1 000 HUF
1939 Behívó, humoros születésnapi meghívó
12910.

1939 "Behívó", humoros születésnapi meghívó

2 000 HUF
cca 1940 Balatonkenese ismertető képes prospektus
12911.

3 000 HUF
cca 1940 Molnár János: Rádió-káté. Kihajtható, regiszteres nyomtatvány rádió vásárláshoz
12912.

2 400 HUF
1940 XII. kerületi Böszörményi út 23-25. sz. alatti polgármesteri hivatali székházépület átadó ünnepségének meghívó kártyája, Budapest címerével, nyomtatott aláírással.
12913.

1 000 HUF
1941-1942 Rádiótechnika, 2 db, VI. évf. 5., VII. évf. 3. sz.
12914.

1 000 HUF
1941 Levente. A Leventeparancsnokok hivatalos lapja, 1941. január 15. II. évf. 1. szám. Papírkötésben, javított gerinccel.
12915.

800 HUF
1941 Erdély öröksége c. sorozatot ismertető nyomtatvány, kihajthatós, szép állapotban, 17x34 cm
12916.

1 000 HUF
1941 Magyar Királyi Államvasutak 136. sz. Fék-útmutatása. Bp.,1941,Pesti Lloyd Társulat, VIII+204 p. Kiadói félvászon-kötés, Magyar Királyi Államvasutak Máramarosszigeti Fűtőháza bebélyegzéssel.
12917.

1 000 HUF
1941 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 53. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1941, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
12918.

5 000 HUF
1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. Illusztrált kiadói papírkötésben, 96-100 oldalak hiányoznak.
12919.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF