Number of items: 105

August Nowotny Altrohlau vadászjelentes porcelán fali dísztál, levonóképes, jelzett, hajszálvékony repedéssel, d: 22,5 cm.
11226.

2 600 HUF
7,03
7,65
August Nowotny Altrohlau Karlsbad porcelán fali dísztányér, levonóképes, jelzett, kopott, lepattanással, d: 24 cm
11227.

1 200 HUF
Rosenthal virágmintás süteményes tányér, 5 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 17 cm
11228.

3 000 HUF
Unterweissbach porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 9 cm, d: 9 cm
11229.

1 000 HUF
MTP (modern) fajansz kagylós tálka fém angyalkás rátéttel, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm
11230.

1 000 HUF
16
MTP (modern) fajansz díszes váza, fém szerelékkel, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 25,5 cm
11231.

2 000 HUF
13
Metzler & Ortloff porcelán kacsa békával, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 8 cm
11232.

1 000 HUF
Villeryo&Boch UNICEF A világ gyermekei dísztányér, matricás, jelzett, apró hibákkal, d: 20 cm
11233.

Villeryo&Boch UNICEF "A világ gyermekei" dísztányér, matricás, jelzett, apró hibákkal, d: 20 cm

1 400 HUF
Karlovy Vary feliratos cseh fajanszkiöntő, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm
11234.

1 400 HUF
Viktória csehszlovák váza antik jelenettel, párban, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
11235.

4 000 HUF
Victoria porcelán fali tányér matricás mintával, jelzett. Fém akasztó kerettel. Hibátlan. 25 cm
11236.

6 500 HUF
17,57
19,12
Cauldon England porcelán tálka, levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 17 cm
11237.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF