Antique

Number of items: 33

Nagyméretű kristály limonádé kancsó ezüstözött fém részekkel, kivehető jégtartó résszel, hibátlan állapotban. / Crystal lemonade jar kalte Ente with ice holder part. 32 p
11068.

Nagyméretű kristály limonádé kancsó ezüstözött fém részekkel, kivehető jégtartó résszel, hibátlan állapotban. / Crystal lemonade jar "kalte Ente" with ice holder part. 32 p

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1930 Két pakli Piatnik römikártya, nagyon jó állapotban, fa ládában / Two decks of cards in wooden box
11069.

5 000 HUF
4 db intarziás, díszes fa zsetontartó, jelzés nélkül, d: 6,5 cm
11070.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1940 Lovaglópálca, ezüst (Ag.) markolatvéggel, fa-bőr, jelzett, a markolatvégen koronás P. K. monogrammal és 1940. VI. 4. dátummal, h: 83 cm
11071.

cca 1940 Lovaglópálca, ezüst (Ag.) markolatvéggel, fa-bőr, jelzett, a markolatvégen koronás "P. K." monogrammal és "1940. VI. 4." dátummal, h: 83 cm

24 000 HUF
64,86
70,59
Historizáló fém vizeskorsó, márvány talapzaton, Zeusz és Vénusz fejekkel, antik jelenetekkel, m: 47 cm
11072.

26 000 HUF
70,27
76,47
Réz hamutartó metszett üveg betéttel / Copper ashtray d:8 cm
11073.

3 000 HUF
Réz asztali óra test, keret. Sárkányölő Szent György figurával. 29 cm
11074.

5 000 HUF
Art deco nikkelezett réz törülközőtartó. Ötágú, jó állapotban 55 cm
11075.

5 000 HUF
Xix. sz, Ón tölténydoboz vadászjelenettel. Jelzett. / Tin gun ammo holder with hunting scene. Marked. 14x7 cm
11076.

6 500 HUF
17,57
19,12
Kristály tál ezüst peremmel d: 12 cm / Crystal tray with silver parts d: 12 cm
11077.

5 000 HUF
Kristály kínálótál, csiszolt, díszített ezüst peremmel Jelzett. / Crystal glass tray with marked silver ornament. d: 16 cm
11078.

8 000 HUF
Ezüst (Ag.) talpas kristályüveg pohár, csiszolt, jelzett, m: 19 cm
11079.

1 600 HUF
45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF