Zambia 2003. 1000K Ag "Elefánt" + 2000K Ag "Elefánt" + 5000K Ag "Elefánt" + 10.000K Ag "Elefánt" összesen 116,23g súlyban, fa dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP egyiken kis patina
Zambia 2003. 1000 Kwacha Ag "Elephant" + 2000 Kwacha Ag "Elephant" + 5000 Kwacha Ag "Elephant" + 10.000 Kwacha Ag "Elephant" in sum total of 116,23 grams, with numbered certificate, in wooden case C:PP small patina
Krause KM#183, KM#184, KM#165, KM#188
2004-2011. 2E (10xklf) emlékkiadások, közte Görögország 2004. 2E "Olimpia", Franciaország 2004. 2E "Világélelmezési Program", Ausztria 2007. 2E "Római Szerződés", Németország 2011. 2E "Észak-Rajna-Vesztfália" T:2 ph.
2004-2011. 2 Euros (10xdiff) commemorative issues, with Greece 2004. 2 Euros "Olympics", France 2004. 2 Euros "World Food Programme", Austria 2007. "Treaty of Rome", Germany 2011. 2 Euros "Nordrhein-Westfalen" C:XF edge error
2007. 2E "Római szerződés" (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E "Nemzetközi gyermekév" (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft "Gyermekmentő Szolgálat" aranyozott + 2007. 50Ft "Római Szerződés" aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2-
2007. 2 Euro "Treaty of Rome" (12xdiff) including Portugal, Austria, Finland and Ireland + 2009. 2 Euro "International Year of the Child" (16xdiff) including Malta, France, Slovakia and Cyprus + Hungary 2005. 50Ft "International Children' Safety Service" gilt coin +2007. 50Ft +Treaty of Rome" gilt coin. All together in a damaged coin casette with removable tray C:AU-VF