Worldwide silver and metal coins

Number of items: 557

Jersey 1931. 1/12Sh Br V. György T:2 Jersey 1931. 1/12 Shilling Br George V C:XF Krause KM#16
30871.

Jersey 1931. 1/12Sh Br "V. György" T:2 Jersey 1931. 1/12 Shilling Br "George V" C:XF Krause KM#16

1 000 HUF
Jersey 1966. 5Sh Cu-Ni T:2  Jersey 1966. 5 Shillings Cu-Ni C:XF Krause KM#28
30872.

800 HUF
Jugoszlávia 1938. 20D Ag II. Péter T:2  Yugoslavia 1938. 20 Dinara Ag Petar II C:XF
30873.

Jugoszlávia 1938. 20D Ag "II. Péter" T:2 Yugoslavia 1938. 20 Dinara Ag "Petar II" C:XF

800 HUF
Jugoszlávia 1955. 50D + 1965. 1D + 1972. 5D + 1981. 2D plasztiktokban T:2,2- Yugoslavia 1955. 50 Dinara + 1965. 1 Dinar + 1972. 5 Dinara + 1981. 2 Dinara in lastic case C:XF,VF
30874.

800 HUF
Jugoszlávia 1983. 10D Cu-Ni Neretvai csata 40. évfordulója + 10D Cu-Ni Sutjeskai csata 40. évfordulója a pár eredeti, sérült tokban T:1,1-  Yugoslavia 1983. 10 Dinara Cu-Ni 40th Anniversary - Battle of Neretva River + 10 Dinara Cu-Ni 40th Anniversary - Battle of Sutjeska River pair in original, damaged packing C:AU,XF
30875.

Jugoszlávia 1983. 10D Cu-Ni "Neretvai csata 40. évfordulója" + 10D Cu-Ni "Sutjeskai csata 40. évfordulója" a pár eredeti, sérült tokban T:1,1- Yugoslavia 1983. 10 Dinara Cu-Ni "40th Anniversary - Battle of Neretva River" + 10 Dinara Cu-Ni "40th Anniversary - Battle of Sutjeska River" pair in original, damaged packing C:AU,XF

1 000 HUF
Jugoszlávia 1985. 100 Dinara A fasizmus alóli felszabadulás 40. évfordulója tokban tanúsítvánnyal T:1 Yugoslavia 1985. 100 Dinara 40th Anniversary - Liberation From Fascism in case with certificate C:UNC
30876.

Jugoszlávia 1985. 100 Dinara "A fasizmus alóli felszabadulás 40. évfordulója" tokban tanúsítvánnyal T:1 Yugoslavia 1985. 100 Dinara "40th Anniversary - Liberation From Fascism" in case with certificate C:UNC

1 000 HUF
Kanada / Új-Brunswick 1843. 1/2p Cu Viktória T:2,2- Canada / New Brunswick 1843. 1/2 Penny token Cu Victoria C:XF,VF  Krause KM#1
30877.

Kanada / Új-Brunswick 1843. 1/2p Cu "Viktória" T:2,2- Canada / New Brunswick 1843. 1/2 Penny token Cu "Victoria" C:XF,VF Krause KM#1

3 800 HUF
10,27
11,18
Kanada 1950. 50c Ag VI. György T:2 Canada 1950. 50 Cents Ag George VI C:XF
30878.

Kanada 1950. 50c Ag "VI. György" T:2 Canada 1950. 50 Cents Ag "George VI" C:XF

1 600 HUF
Kanada 1951. 50c Ag VI. György T:2 Canada 1951. 50 Cents Ag George VI C:XF
30879.

Kanada 1951. 50c Ag "VI. György" T:2 Canada 1951. 50 Cents Ag "George VI" C:XF

1 600 HUF
Kanada 1965-1968. 25c Ag II. Erzsébet (2x) T:2  Canada 1965-1968. 25 Cents Ag Elizabeth II (2x) C:XF
30880.

Kanada 1965-1968. 25c Ag "II. Erzsébet" (2x) T:2 Canada 1965-1968. 25 Cents Ag "Elizabeth II" (2x) C:XF

1 000 HUF
Kanada 1992. 25c Cu-Ni 125 éves a Konföderáció (12xklf) forgalmi emlékkiadás T:1-,2 Canda 1992. .25 Cents Cu-Ni 125 Anniversary of Confederation C:AU,XF
30881.

Kanada 1992. 25c Cu-Ni "125 éves a Konföderáció" (12xklf) forgalmi emlékkiadás T:1-,2 Canda 1992. .25 Cents Cu-Ni "125 Anniversary of Confederation" C:AU,XF

1 000 HUF
Kanada 1992. 20$ Ag Curtiss JN-4 - Frank Wilton Baillie aranyozott portré, eredeti dísztokban tanúsítvánnyal és ismertető leírással T:PP Canada 1992. 20 Dollars Ag Curtiss JN-4 - Frank Wilton Baillie with gold plated cameo, in original case with certificate C:PP
30882.

Kanada 1992. 20$ Ag "Curtiss JN-4 - Frank Wilton Baillie" aranyozott portré, eredeti dísztokban tanúsítvánnyal és ismertető leírással T:PP Canada 1992. 20 Dollars Ag "Curtiss JN-4 - Frank Wilton Baillie" with gold plated cameo, in original case with certificate C:PP

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF