Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 76
1810653
30482
325
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
1 400 HUF
1810643
30483
325
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (65mm) T:PP
5 000 HUF
1810748
30484
325
11000
Numismatics
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2
11 000 HUF
1809795
30485
325
Numismatics
Iván István (1905-1968) DN "Állami Pénzverő" fém emlékplakett (146mm) T:2 patina
2 000 HUF
1810926
30486
325
Numismatics
Kepes F. 1937. "Detektiv Atletikai Club - Győzelmed hazánk üdvét szolgálja! / 1937. I. 6. IV." Br plakett (71x45mm) T:2
2 800 HUF
1633971
30487
325
Numismatics
Kiss György (1943-) 1994. "Dr. Antall József / Szabad választás 1990" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (9,94g/0.500/30mm) T:1(PP) patina
2 600 HUF
1808465
30488
325
Numismatics
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Br emlékérem (60mm) T:2 1793738
30489
325
Numismatics
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" Br emlékérem (60mm) T:2
1 000 HUF
1805591
30490
325
Numismatics
Klassohn Antal 1870. "Elhunyt 1849 Október 6-án - Eltemettetett Sz.K.Pest Városa Által 1870. Június 9. / Alkotmány és Törvény" ezüstözött emlékérem Gróf Batthyány Lajos újratemetésének emlékére (35,5mm) T:3 durva ph., patina
3 000 HUF
1767192
30491
325
24000
Numismatics
Kovács Dezső (1921-) 1970. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" peremen jelzett Ag emlékérem (130,5g/0.935/69,5mm) T:2 patina /
Hungary 1970. "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (130,5g/0.935/69,5mm) C:XF patina
24 000 HUF
1800285
30492
325
Numismatics
Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" Ag emlékérem (43,33g/0.800/42,5mm) T:2 patina
Adamo SG2
5 000 HUF
1809792
30493
325
Numismatics
Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035