https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Tales

Number of items: 65

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Walt Disney A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney studio szövegével és képeivel. Ford. Altay Margit.  Bp. (1943.) Palladis 43 l. 6 t. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
16097.

Walt Disney A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney studio szövegével és képeivel. Ford. Altay Margit. Bp. (1943.) Palladis 43 l. 6 t. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Elsős olvasókönyv Romankovics András. Bp., 1994. Romi-Suli Könyvkiadó,
16098.

Elsős olvasókönyv Romankovics András. Bp., 1994. Romi-Suli Könyvkiadó,

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska Bp., 1983. Móra.
16099.

Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska Bp., 1983. Móra.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Frank L. Baum: Oz. A csodák csodája. Róna Emy rajzaival. Fordította Beöthy Lydia. Bp., é.n. Zrínyi nyomda. Papírkötésben, gerincen sérüléssel
16100.

Frank L. Baum: Oz. A csodák csodája. Róna Emy rajzaival. Fordította Beöthy Lydia. Bp., é.n. Zrínyi nyomda. Papírkötésben, gerincen sérüléssel

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Egyedem-begyedem, tengertánc... Mondókák kicsiknek... Válogatta és összeállította: Imre Zsuzsánna-Péter Kinga. Sepsiszentgyörgy, 2006, Társ. Kiadói papírkötés, az egyik lap sarka hiányzik, az utolsó lapon ceruza rajz nyomokkal.
16101.

Egyedem-begyedem, tengertánc... Mondókák kicsiknek... Válogatta és összeállította: Imre Zsuzsánna-Péter Kinga. Sepsiszentgyörgy, 2006, Társ. Kiadói papírkötés, az egyik lap sarka hiányzik, az utolsó lapon ceruza rajz nyomokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
16102.

Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
James Mayhew: Koshikas Tales. Stories from Russia. London, 1993, Kingfisher Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. /Paperbinding, in paper cover, in English language.
16103.

James Mayhew: Koshika's Tales. Stories from Russia. London, 1993, Kingfisher Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. /Paperbinding, in paper cover, in English language.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Hosszúfül nyuszi története. Rajzolta: Pierre Couronne. Bp., é.n., Fröhlich és Társai Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16104.

Hosszúfül nyuszi története. Rajzolta: Pierre Couronne. Bp., é.n., Fröhlich és Társai Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
16105.

Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa. h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban.
16106.

Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa. h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,1944, Nova. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, szövegközti illusztrációkkal.
16107.

Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,1944, Nova. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, szövegközti illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16108.

Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment